Ida Nowakowska zdradziła, co jej synek znajdzie pod choinką: „Aby pamietał tych, którzy odeszli”. Nie będzie to typowy prezent dla maluszka

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska spędzi pierwsze święta Bożego Narodzenia z synem. Przygotowała dla niego wyjątkowe prezenty, które zapamięta na długo. Nie będą to kolorowe zabawki. 

Ida Nowakowska to jedna z największych gwiazd stacji TVP. Prezenterka pojawia się w najchętniej oglądanych programach, a także na imprezach organizowanych przez stację. Wszystko to od kilku miesięcy łączy z macierzyństwem. Od dawna już z mężem, Jackiem starali się o dziecko, które było ich wielkim marzeniem. Gwiazda w końcu mogła pochwalić się szczęśliwą nowiną, którą dosyć długo udało jej się utrzymać w tajemnicy. Krągłości pokazała w programie na żywo, będąc już w 6. miesiącu ciąży.

Od tamtej pory chętnie chwaliła się kolejnymi zdjęciami i opowiadała o przygotowaniach do narodzin maluszka. Chłopiec pojawił się na świecie w maju, a jego mama błyskawicznie wróciła do formy sprzed porodu. Zaledwie po kilku dniach od wyjścia ze szpitala była już w pracy. Ida z pomocą mamy i męża tak poukładała swój grafik, że nadal pracuje na pełny etat, łącząc to z opieką nad synkiem, którego cały czas karmi piersią.

Ida Nowakowska o prezentach dla syna

Ida jest niezwykle zakochana w małym Maxie i nie chce się z nim rozstawać na dłużej. Chłopiec zatem towarzyszy jej za kulisami programów, które nagrywa, a ostatnio także pojawił się z nią na scenie, gdy nagrywała koncert Bo w rodzinie siła dla TVP. Nadchodzące święta będą pierwszymi, które prezenterka spędzi w powiększonym gronie. Naszej reporterce wyznała, że nadal nie może w to uwierzyć.

Wszystko będzie szczególne. Wszystko będzie dla nas pierwszy razem. Jest to dla mnie bardzo metaforyczne. Nawet teraz, jak mówię, że mam synka, i że będę z nim spędzać święta. Jest to dziwne, bo zawsze było to moim ogromnym marzeniem i chcę, żeby te święta były takie wymarzone i perfekcyjne dla nie niego. Bo to nie chodzi o mnie. Chciałabym, żebyśmy my dla niego tworzyli takie przepiękne wspomnienia.

Z okazji pierwszych wspólnych świąt Bożego Narodzenia Ida zadbała też o wyjątkowe prezenty dla maluszka. Nie będą to typowe kolorowe zabawki, a coś, co pozwoli zachować mu piękne wspomnienia o przodkach. Przygotuje dla niego album o zmarłych z rodziny.

Max dostanie książeczkę ze zdjęciami rodzinnymi i opisem życia tych, którzy odeszli, aby pamiętał o swoich przodkach, oraz album z malarstwem przedstawiającym Boże Narodzenie. Moja mama robi mu też pierwszą książeczkę o jego patronie św. Maksymilianie Kolbem – zdradziła w rozmowie z Party.

Świeżo upieczona mama chce, aby te pierwsze święte była dla jej syna szczególne, ale też z każdych następnych pamiętał jak najwięcej, o co zadba razem z mężem.

Będziemy robić z mężem wszystko, aby Max zapamiętał każde święta. Chcemy przekazać mu ich powagę i magię – mówi Ida.

Jesteśmy pewni, że syn prezenterki za kilka lat będzie miał co wspominać i chętnie wróci do albumów, które przygotowuje dla niego mama. Myślicie, że to dobry pomysł na prezent?


Ida Nowakowska z synem

Ida Nowakowska z synem

Ida Nowakowska-Herndon z synkiem Maxem - koncert TVP Bo w rodzinie siła

Ida Nowakowska-Herndon z synkiem Maxem - koncert TVP Bo w rodzinie siła

Ida Nowakowska z synem

Ida Nowakowska z synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×