Ida Nowakowska nadal karmi synka piersią. Dowodem urocze zdjęcie, które trafiło do sieci. Nie można się napatrzeć

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska od siedmiu miesięcy jest szczęśliwą mamą. Idealnie udaje jej się łączyć pracę z macierzyństwem. Właśnie zdradziła, że nadal karmi Maxa piersią. Opublikowała uroczy kadr.

Ida Nowakowska to jedna z największych gwiazd stacji TVP. Do obsady stacji dołączyła kilka lat temu. Pierwsze kroki przed kamerami stawiała bowiem na antenie TVN. Tam pojawiła się jako jedna z uczestniczek programu You Can Dance, później pojawiła się w jury programu. Obecnie realizuje się u publicznego nadawcy, gdzie nie może narzekać na brak pracy. Jest jedną z gospodyń Pytania na śniadanie, a także prowadzi kilka programów rozrywkowych. Nie może jej zabraknąć też na żadnych dużych wydarzeniach organizowanych przez stację, gdzie rewelacyjnie spełnia się w roli konferansjerki.

Ida jest dowodem na to, że karierę można połączyć z udanym życiem prywatnym. Od kilku lat jest ona szczęśliwą żoną Amerykanina, Jacka, a od kilku miesięcy także mamą. Prezenterka doczekała się upragnionego dziecka, o które starała się już od dłuższego czasu.

Ida Nowakowska nadal karmi synka piersią

Ida Nowakowska jest jedną z tych mam, które zdecydowanie wiedzą jak połączyć opiekę nad maluszkiem z pracą zawodową. Gwiazda TVP błyskawicznie doszła do siebie po porodzie i w rekordowo szybkim tempie wróciła na antenę. Już po kilku dniach od opuszczenia porodówki była w pracy. W tym wszystkim mocno wspierał ją mąż oraz jej mama, którzy pod jej nieobecność wzorowo zajmują się małym Maxem. Ida wyznała nam, że nie chce korzystać z usług niani.

Ja jestem taką osobą, która nie chciałaby nigdy oddać mojego dziecka niani. U nas nigdy nie było żadnej niani w rodzinie. Nie mówię tutaj negatywnie, bo na pewno są sytuacje, gdzie potrzeba niania i nie jest moją rolą, żeby kogoś oceniać. Ale ja jestem na tym etapie, że nie mogę nawet na chwilę dać Maxa komuś na ręce, bo się boję, że będzie coś nie tak. Więc tylko jak na razie moja mama i Jack opiekują się Maxem. Wspólnie tworzymy taką drużynę. I jest super.

Ida nie ukrywa, że synek jest jej oczkiem w głowie i poza pracą spędza z nim każdą chwilę. Wiadomo także, że nadal karmi maluszka piersią. Chłopiec ma już siedem miesięcy i pomimo tego, że jego mama cały czas jest aktywna zawodowo, to nie zdecydowała się na sztuczny pokarm. Prezenterka pochwaliła się zdjęciem, na którym możemy zobaczyć ją w trakcie karmienia.

Tak, nadal karmię piersią – napisała.

Uroczy kadr możecie zobaczyć w naszej galerii. Trzeba przyznać, że Ida potrafi wszystko zorganizować wręcz idealnie.


Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska z synem

Ida Nowakowska z synem

Ida Nowakowska z synem

Ida Nowakowska z synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×