Szukaj

Ida Nowakowska i Jack Herndon rezygnują ze związku na odległość. Para podzieliła się swoją decyzją

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska i Jack Herndon zrezygnowali ze związku na odległość, o czym poinformowali kolorową prasę. Dlaczego podjęli taką decyzję?

Ida Nowakowska wyrosła na gwiazdę Telewizji Polskiej. Spełnia się w roli prowadzącej Pytania na śniadanie i jurorki Dance Dance Dance. Publiczność polubiła ją do tego stopnia, że stacja przygotowała dla niej nowe show Ameryka da się lubić. 

Dziennikarka była jedną z gwiazd, która pojawiła się na prezentacji jesiennej ramówki telewizji publicznej. Na ściance pozowała z mężem, Jackiem Herndonem. Zakochani nie szczędzili sobie czułości.

Ida Nowakowska i Jack Herndon kończą związek na odległość

Ida i Jack przez długi czas żyli w związku na odległość. Gdy Nowakowska robiła karierę w Polsce, jej mąż realizował się zawodowo w Stanach Zjednoczonych. Bardzo za sobą tęsknili, szczególnie w czasie kwarantanny:

Ale tęsknie za nim okrutnie. Cały czas ze sobą rozmawiamy i nie możemy doczekać się spotkania. Ta kwarantanna spowodowała, że kocham go potrójnie. Nie wiem, jak to możliwe – mówiła reporterce Jastrząb Post.

Jak informuje gwiazda TVP, wraz z mężem podjęli przełomową decyzję. Herndon postanowił być bliżej żony i przeprowadził się do Warszawy:

Nie musimy dłużej żyć w związku na odległość. Tęsknota bardzo nam doskwierałam tak długo czekaliśmy na to, by być razem — komentowała Nowakowska w rozmowie z Faktem.

Nowakowska dodała, że to świetne uczucie, gdy wraca do domu, a tam czeka na nią ukochany:

Mój mąż zamieszkał w Polsce, zaczął pracę i wreszcie żyjemy we dwoje. Ja rozwijam się teraz tutaj, więc dlatego taką podjęliśmy decyzję. Mamy siebie na co dzień! Cieszę się, kiedy wracam zmęczona do domu i on tam jest — dodala Ida.

Warto dodać, że Ida i Jack są małżeństwem od 2015 roku.


Ida Nowakowska, Jack Herndon

Ida Nowakowska, Jack Herndon

Opole 2020, dzień drugi - Ida Nowakowska i Tomasz Kammel

Opole 2020, dzień drugi - Ida Nowakowska i Tomasz Kammel

Ida Nowakowska i Jack Herndon – jesienna ramówka TVP 2020

Ida Nowakowska i Jack Herndon – jesienna ramówka TVP 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×