Hubert Urbański wyjawił prawdę o swoich zarobkach. Przeliczył wszystko na godziny i podzielił się refleksją: „To są szokujące stawki”

Hubert Urbański

Hubert Urbański

Hubert Urbański od lat cieszy się silną pozycją w show-biznesie. Ile aktualnie zarabia? Szczerze opowiedział o tym w wywiadzie dla jednego z tabloidów.

Hubert Urbański pracę w telewizji rozpoczął na antenie Telewizji Polskiej, ale z czasem przeszedł do TVN. Większość osób kojarzy go za sprawą Milionerów. W każdym z odcinków show jeden z uczestników ma szansę zostać tytułowym milionerem. A jak wyglądają zarobki samego prowadzącego?

Tabloid podzielił się swoimi ustaleniami i poprosił Huberta o komentarz.

Hubert Urbański nie narzeka na brak pieniędzy. Ile zarabia?

Redakcja Super Express podała, że Urbański za jeden odcinek Milionerów zgarnia od 4,3 do 5,5 tysiąca złotych. W skali sezonu daje to nawet 250 tysięcy. Dziennikarze skontaktowali się z dziennikarzem i wprost zapytali, czy jest milionerem.

Mogę tak o sobie powiedzieć. Oczywiście, że tak. Mam to szczęście, że dobrze zarabiałem, że zarobiłem dużo pieniędzy w życiu i mam nadzieję, że nie powiedziałem ostatniego słowa jeszcze – szczerze odpowiedział.

Rozmówca gazety dorabia jako konferansjer na eventach. Za jego udział w imprezie trzeba sowicie zapłacić. Jak sam podkreśla, od dawna nie zwiększał stawek. Nie wpłynęła na to ani pandemia koronawirusa, ani galopująca inflacja.

 To są np. podsumowania roku, rozpoczęcia, wręczania nagród itd. Po pandemii nie podniosłem swoich stawek i wydaje mi się, że dobrze zrobiłem, bo ja mam dobrą stawkę od wielu lat i się jej trzymam i to procentuje. Dużo pracuję i mam dużo propozycji pracy – pochwalił się.

Urbański świetnie zdaje sobie sprawę z tego, że jego zarobki są imponujące.

(…) poprowadzenie eventu waha się od 15 do 20 tys. złotych. Rzeczywiście, jeżeli to przeliczyć na roboczogodziny, to są to szokujące stawki. To jest przywilej użyczenia wizerunku – rozbrajająco szczerze podsumował ten wątek.

Chcielibyście zgarniać takie kokosy jak bohater tekstu?

Hubert Urbański – życie prywatne

Dziennikarz mimo natłoku obowiązków założył rodzinę. Z pierwszego małżeństwa ma dwie córki: Mariannę oraz Krystynę. W 2013 roku rozwiódł się z drugą żoną, Julią Chmielnik, z którą doczekał się córek Stefanii i Danuty.


Hubert Urbański - Gwiazdy w Milionerach

Hubert Urbański - Gwiazdy w Milionerach

Hubert Urbański - Bal Fundacji TVN 2022

Hubert Urbański - Bal Fundacji TVN 2022

Hubert Urbański

Hubert Urbański

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×