Grzegorz Hyży pousuwał zdjęcia z Instagrama. Co się stało? Jest oficjalny komentarz

Grzegorz Hyży

Grzegorz Hyży

Grzegorz Hyży zniknął z social mediów. Jego profil na Instagramie jest pusty, nie znajdziecie na nim ani jednego postu. Dlaczego wszystko usunął? Jest komentarz.

Grzegorz Hyży zalicza się do grona największych gwiazd, jakie zostały wylansowane przez programy typu talent-show. Jego płyty świetnie się sprzedają, na koncerty przychodzą tłumy, a producenci telewizyjnych formatów zabiegają o jego udział w obsadzie. Grzegorza mogliśmy już oglądać w Małych gigantach, w The Voice of Poland. Prywatnie artysta związany jest z najpiękniejszą gwiazdą Polsatu, Agnieszką Hyży.

Do niedawna artysta był też dosyć aktywny w social mediach. Jednak ostatnio kompletnie wyczyścił swoje konto na Instagramie. Dlaczego?

Dlaczego Grzegorz Hyży zniknął z social mediów?

Grzegorz Hyży nagle zniknął z social mediów. O tym dlaczego tak zdecydował i co robi w czasie kwarantanny, opowiedział w wywiadzie dla Halo, co tam Darka Maciborka w RMF FM.

Screen profilu Grzegorza Hyżego

Screen profilu Grzegorza Hyżego

W rozmowie na antenie radia Hyży przede wszystkim potwierdził, że u niego wszystko w porządku i że czas kwarantanny spędza w domu.

Już od dłuższego czasu siedzimy i trzymamy się zasad. I przede wszystkim wszyscy są zdrowi – czego życzę tobie i wszystkim słuchaczom – powiedział prowadzącemu program.

Następnie Maciborek zapytał Grzegorza o jego pusty profil instagramowy.

Grzegorz, może to trudne pytanie. (…) Co tam, jeżeli chodzi o twoje znikające zdjęcia na Instagramie?

Pytanie niezmiernie rozbawiło piosenkarza, ale chętnie wyjaśnił, dlaczego podjął decyzje o wykasowaniu fotografii.

Dziękuję bardzo, że się niepokoicie. Ale u mnie wszystko dobrze, nic wielkiego się nie zdarzyło. Odpoczywam od wszelkiego rodzaju social mediów. Zajmuje się rodzinką, cieszę się czasem z nimi – odpowiedział.

Jednak taka odpowiedź nie wystarczyła dziennikarzowi RMF FM i drążył dalej:

Pojawiła się taka teoria, że lajki się nie sprawdziły i zamknąłeś ten biznesik na chwilę.

Insynuacja sprowokowała śmiech Grzegorza Hyżego, który dowcipnie odpowiedział.

A to dobre! Nie zaprzeczam, nie potwierdzam – powiedział na antenie.

Dalej rozmowa zeszła na to, czym muzyk zajmuje się na kwarantannie. Początkowo nie umiał sobie poradzić z nadmiarem czasu, ale w ostatecznym rozrachunku wszyscy są zadowoleni.

Na początku dość mocno mnie to przytłoczyło, ponieważ nigdy tyle czasu wolnego nie miałem. Ale teraz korzystają na tym wszyscy: dzieci, bo taty dużo; ja bo dzieciaków dużo. (…) W swoim wolnym czasie mogę nadrabiać zaległości, oglądać filmy, czytać książki. Jest mnóstwo pożytecznych rzeczy, które możemy dla siebie i dla innych w tym czasie zrobić. Korzystając z okazji – wszystkich namawiam: zostańcie w domu i z tej całej sytuacji możemy wycisnąć coś dla siebie, ale i przyczynić się do tego, że będziemy mogli szybciej nacieszyć się wolności, za która każdy z nas tęskni!


Screen profilu Grzegorza Hyżego

Screen profilu Grzegorza Hyżego

Sylwester TVN 2019 - Grzegorz Hyży

Sylwester TVN 2019 - Grzegorz Hyży

Agnieszka i Grzegorz Hyży – święta Bożego Narodzenia 2019

Agnieszka i Grzegorz Hyży – święta Bożego Narodzenia 2019

Komentarze

  • MARTYNA WALCZAK pisze:

    grzegorzu hyzy przepraszam ja nie poszlam na koncert do ciebie przez moich rodzicow i przez wyrusia ja chce autograf od ciebie zaponialam mieles urodziny twoje zdrowia szczescia duzo pieniedzy pozdrow zone twoja ode mnie ja lubie gratuluje waszego slubu i weselu ja bede chrzestna dziecka waszego was lubie pozdrow rodzicow love . przyjazn

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×