Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Grażyna Wolszczak o życiu intymnym po 50-tce: W sanatoriach kipi seksem!Grażyna Wolszczak w wywiadzie dla Pytania na Śniadanie wyraźnie zaznaczyła, że nie chce opowiadać o szczegółach swojego życia seksualnego, bo to jest sprawa indywidualna każdego człowieka. Jednak otwarcie powiedziała, co denerwuje ją w ludziach, którzy myślą bardzo stereotypowo.

Uważam to za oburzające, że ktoś komuś mówi, że tu wolno uprawiać seks, a tutaj nie; tu wypada a tu nie wypada. Są ludzie, którzy nie uprawiają seksu i też są szczęśliwi – stwierdziła. – A jeżeli 80-latek uprawia seks, co pięknie widać w sanatoriach – tam kipi seksem! – to też jest to w porządku! Dajmy święty spokój tym ludziom! Niech każdy robi to, co chce.

Grażyna Wolszczak ze swoimi poglądami idealnie wpisała się w kampanię Manifest 5.0. Chcemy całego życia!, która ma zachęcać osoby po 50-tce do badania się na obecność wirusa HIV i zabezpieczaniu się przed nim. Oprócz aktorki w akcji wzięli udział: Ewa Kasprzyk, Lidia Popiel, Andrzej Grabowski, Mariola Bojarska-Ferenc, Piotr Polk, Jacek Kawalec i Tomasz Lipiński.

 Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×