Metamorfoza roku! Wielka przemiana matki Michała Wiśniewskiego!

Michał Wiśniewski matka Grażyna

Michał Wiśniewski matka Grażyna

Jak zmieniła się Grażyna Wiśniewska?

Michał Wiśniewski to pierwszy w Polsce artysta, który sprzedał swoją prywatność mediom i zbił na tym niewyobrażalny majątek. Przed kamerami wokalista zdradzał swoje największe sekrety, często wspominał, że w młodości nie mógł liczyć na matkę. Wychowywał się bowiem w domu dziecka. Po latach postanowił odnowić kontakty z rodzicielką, a dziś wspiera ją w codziennym życiu. Grażyna Wiśniewska zdecydowanie stanęła na nogi i przeszła sporą przemianę.

Wiśniewska przez lata miała problemy z alkoholem. Chociaż kiedyś wstydziła się o nich mówić głośno, dziś traktuje swoją historię jako przestrogę dla innych:

Kiedyś śmiałam się tych, którzy tak o mnie mówili. Nic do mnie nie docierało. Dziś jestem innym człowiekiem – przyznała jakiś czas temu.

Zwłaszcza, że nie miała kolorowej przeszłości. Alkohol w jej życiu obecny był przez lata:

Wychowałam się w domu, w którym piła moja matka, potem ja po samobójstwie męża w 1986 roku zaczęłam robić to samo. Praktycznie nie trzeźwiałam do 26 maja 2004 roku. Rzuciłam picie dopiero na prośbę Michała, pomogli mi też dwaj młodsi synowie Kuba i Jarek.

Dzięki synom kobieta stanęła na nogi. Michał bardzo wspiera matkę, która niedawno przeszła spektakularną metamorfozę. Zmieniła się nie tylko wizualnie, ale także zaczęła szukać miłości życia. Wiśniewski pomógł jej założyć konto na portalu randkowym, a także pokazał jej świat internetu.

To jednak nie jedyne ważne wydarzenie w jej życiu. Okazuje się, że niedawno matka artysty poznała Tadeusza Rossa, który postanowił napisać o niej książkę:

Tadeusz pisze książkę o mnie. Zdecydowałam się zrobić to dla siebie, dla synów i dla wnuków. Nie chcę siedzieć bezczynnie, kiedy mogę naprawić swoje błędy i być może pomóc innym ludziom – podkreślała kobieta.

Myślicie, że książka będzie bestsellerem?

Michał Wiśniewski chwali się luksusowym życiem! Był w hotelu z dwiema młodymi kobietami! Ciekawe co na to Dominika Tajner?

Zapomniana dziecięca gwiazda Hollywood wygląda dzisiaj jak… Michał Wiśniewski! I wcale nie chodzi o kolor włosów!

Zanim Michał Wiśniewski stał się mega gwiazdą chwytał się różnej pracy. Oto lista zawodów jakie wykonywał


Matka Michała Wiśniewskiego-Grażyna Wiśniewska, upodobniła się do Kris Jenner

Matka Michała Wiśniewskiego-Grażyna Wiśniewska, upodobniła się do Kris Jenner

Michał Wiśniewski pokazał mamę z czerwonymi włosami

Michał Wiśniewski pokazał mamę z czerwonymi włosami

Grażyna Wiśniewska - mama Michała Wiśniewskiego

Grażyna Wiśniewska - mama Michała Wiśniewskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×