Ociekająca seksapilem matka Sandry Kubickiej pręży ciało. Grace ma lepszy „kaloryfer” niż J.Lo

Grace Kubicka

Grace Kubicka

Grace Kubicka pokazała fotkę z siłowni. Piękność zachęca fanów do wysiłku fizycznego. Jak wygląda matka Sandry Kubickiej? Forma lepsza niż u nastolatek.

Sandra Kubicka urodziła się w 1995 roku. Przez wiele lat mieszkała wraz z rodziną w Miami w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Piękna modelka całkiem niedawno powróciła do ojczyzny. Robiła tu furorę w Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Ostatnio głośny jest też jej związek z muzykiem Aleksandrem Baronem.

Sandra opowiedziała nam o swoich planach na święta. Najprawdopodobniej spędzi ten czas z rodziną. Aleksander będzie natomiast cieszył się towarzystwem własnych krewnych. Jak wyznała:

Cały czas rozmawiamy na ten temat. Na pewno będę chciała spędzić ten czas z moją rodziną, z moimi dziadkami, z moją mamą. Jesteśmy na miejscu wszyscy razem. Po to właśnie przeprowadziliśmy się do Polski, żeby spędzać święta razem. Na pewno chciałabym spędzić te święta z Alkiem, ale jestem świadoma, że on też ma swoją rodzinę. Jeżeli będzie chciał, to spędzimy razem. Jeżeli nie, to zobaczymy się na drugi dzień.

Pochwaliła się też tym, że jej babcia bardzo polubiła Barona:

Ona go uwielbia. Moja babcia też. Babcia ostatnio powiedziała na face-timie, że cieszy się, że jestem z Baronem, bo mam normalnego faceta. Powiedziała, że nareszcie usiadłam przy nim na tyłku. On mnie zmienił. I usiadłam przy nim na tyłku.

Dobre relacje z Baronem ma też mama Sandry. Piękna Grace Kubicka podbija w ostatnim czasie media społecznościowe. Jej nowe zdjęcie ocieka seksapilem!

Grace Kubicka pokazała zdjęcie z siłowni. Jak wygląda?

Grace Kubicka pochwaliła się na Instagramie fotką z siłowni. Piękność prezentuje na nim mięśnie brzucha. Jej figura przypomina figurę 20-letniej modelki, choć ona sama musi mieć o najmniej 40-kilka lat. Nic dziwnego, że internauci twierdzą, że swoją formą mogłaby wprowadzić w kompleksy samą Jennifer Lopez, której czas nie dotyka.

Grace podpisała zdjęcie opisem, w którym zachęciła fanów do aktywności fizycznej. Napisała:

To Ty projektujesz siebie. Dlatego zrób to jak najlepiej. Progress.

Więcej fotek mamy Sandry zobaczycie w naszej galerii zdjęciowej i w TYM artykule.

Grace Kubicka zostanie babcią? Co nam powiedziała?

Grace Kubicka ostatnio rozmawiała z naszą reporterką. Powiedziała jej, że bardzo chciałaby zostać babcią.

Czekam i chciałabym być babcią. Tak naprawdę to dzieciństwo Sandry gdzieś mi uciekło. Wyjechałam do Ameryki, jak ona miała 6 lat. Nie widziałyśmy się 5 lat. Wcześniej byłyśmy takie nierozłączne, cały czas razem. Fajnie będzie być babcią, to będzie takie moje drugie dziecko – wyznała.

Pełen wywiad zobaczycie poniżej.


Grace Kubicka

Grace Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Grace Kubicka

Grace Kubicka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×