Matka Sandry Kubickiej to torpeda! Zdjęcia Grace zapierają dech w piersiach. Jest lepsza niż J.Lo!

Grace Kubicka – jak wygląda mama Sandry Kubickiej?

Grace Kubicka – jak wygląda mama Sandry Kubickiej?

Matka Sandry Kubickiej ma konto na Instagramie. Kobieta zachwyca urodą. Grace to gotowy materiał na gwiazdę! Ma ciało jak marzenie, a do tego wygląda jak siostra swojej sławnej córki. Zobaczcie sami, jaka z niej kusicielka!

Sandra Kubicka to znana polska modelka, która dużą część życia spędziła na emigracji w Miami w Stanach Zjednoczonych Ameryki. W ostatnim czasie powróciła do ojczyzny. Od tego czasu kolorowa prasa często rozpisuje się na temat życia prywatnego popularnej piękności. Jakiś czas temu Kubicka pochwaliła się nowym związkiem. Jej partnerem jest Baron z Afromental. Zakochani nawet nie próbują ukrywać swojej relacji. Regularnie dzielą się w mediach społecznościowych wyznaniami i wspólnymi fotkami. Para zdecydowała się wspólnie zamieszkać.

W jednej z rozmów z mediami Kubicka przyznała, że nawet rozmawiała już ze swoim wybrankiem na temat przyszłości i ewentualnych dzieci.

Jeżeli chcesz z kimś spędzić życie, to musisz te tematy dziecka i ślubu poruszyć. Zawsze na początku związku zadaje te niekomfortowe pytania, żeby zobaczyć, w jakim kierunku ktoś idzie, żeby nie tracić czasu. Alek mi daje taką nadzieję, że naturalnie się to wydarzy. Nie chcemy dziecka dzisiaj. (…) Mamy w planach pieska zaadoptować. I rozmawiamy na temat tego jak piesek ma się nazywać i mówimy Leo, ale też myślimy, że jakbyśmy syna mieli to Leo też fajnie. Leo, jakieś takie krótkie, dla dziewczynki Stella – opowiedziała.

Gwiazda wyjawiła też, że mieszka z muzykiem w centrum Warszawy. Dlaczego tam?

Tam mieszkałam jak się poznaliśmy. Zaczęliśmy rozmawiać i uznałam, że jest czas na przeprowadzkę. Muszę przerobić to z moim psychologiem, bo za każdym razem jak wchodzę w nowy związek, to chcę wszystkiego nowego. Odcinam wszystko stare. Sprzedaje szafę, przeprowadzam się. Ale to gdzieś to oczyszczenie. Teraz mieszkamy w centrum – uzupełniła.

Dodała, że mieszkanie cały czas jest w trakcie urządzania.

Dużo jest moich mebli z Miami. Ale cały czas jesteśmy w trakcie dekoracji. Wchodzi się i widzi się, że jest dusza męska, ale jest też kobieca. Mieszkanie jest bardzo nowoczesne, czyste, ładne i jest dużo światła, co jest dla mnie też ważne. Jest też wiele zieleni, elementów natury – podsumowała.

W naszej galerii możecie zobaczyć kilka zdjęć Sandry. Pewnie jesteście ciekawi, po kim odziedziczyła ona urodę? Otóż – jej matka, Grace Kubicka, jest równie piękna!

Matka Sandry Kubickiej. Jak wygląda Grace?

Okazuje się, że Grace Kubicka prowadzi profil na Instagramie, gdzie regularnie dzieli się z internautami swoimi zdjęciami. Blondwłosa piękność może się poszczycić nienaganną sylwetką. Kobieta jest szczupła, ma wspaniale wyrzeźbione mięśnie brzucha i długie, smukłe nogi. Jej ciało zdobią gdzieniegdzie tatuaże, co tylko dodaje jej seksapilu.

Grace jest bardzo podobna do znanej córki. Kilkanaście jej fotografii zamieściliśmy w galerii zdjęciowej. Więcej fotek można zobaczyć na jej Instagramie. Ostrzegamy jednak, że Grace zastrzegła sobie profil tylko dla obserwujących.

Mama Sandry jakiś czas temu gościła z córką w Dzień dobry TVN. Wyznała tam, że jej wyjazd do Stanów Zjednoczonych miał być krótkotrwały. Życie potoczyło się jednak w odmienny sposób.

Wyjechałam w 2002 roku, w momencie kiedy tak naprawdę miałam swój butik z ubraniami i ten handel podupadał – wyznała.

Obecnie Grace, podobnie jak jej córka, przebywa w Polsce, gdzie cieszy się urokami naszego kraju. Nie wiadomo dokładnie, ile ma lat, ale wygląda na co najwyżej 40. Jak podoba się wam mama modelki? Dostrzegacie w nich podobieństwo?


Grace Kubicka. Fot. Instagram

Grace Kubicka. Fot. Instagram

Grace Kubicka. Fot. Instagram

Grace Kubicka. Fot. Instagram

Grace Kubicka. Fot. Instagram

Grace Kubicka. Fot. Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×