Sandra Kubicka nigdy o tym nie mówiła. Mama gwiazdy o traumie jaką przeżyły: „To taki najgorszy moment w jej i moim życiu”

Grace Kubicka o Sandrze

Grace Kubicka o Sandrze

Sandra Kubicka może liczyć na wsparcie mamy. Grace jest dla niej jak przyjaciółka. Razem pokonały wiele trudnych sytuacji. O jednej z nich kobieta opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Sandra Kubicka w branży mody zaistniała jako nastolatka. Jej słowiańską urodę docenili producenci sesji zdjęciowych i kampanii reklamowych za oceanem. Polka szła jak burza, podpisując kolejne kontrakty i zdobiąc czołówki poczytnych magazynów na całym świecie. Pozowała dla Elle, Maxima czy Playboya. W trakcie pandemii zdecydowała się wrócić do ojczyzny. Po rozstaniu z narzeczonym spakowała walizki i przeprowadziła się z Miami do Warszawy. Najpierw wynajmowała willę na obrzeżach miasta, a obecnie mieszka ze swoim ukochanym Baronem w apartamencie w centrum stolicy.

Modelka może liczyć na wsparcie bliskich. Jej najlepszą przyjaciółką jest jej mama. To po niej odziedziczyła atletyczną sylwetkę i piękne blond włosy. Grace sama może poszczycić się świetną figurą i urodą, a o tytuł piękności mogłaby rywalizować z samą Jennifer Lopez. Jej zdjęcia z siłowni i w bikini publikowaliśmy tutaj.

Grace Kubicka o Sandrze. Wspomina trudny czas i zdradza, czy chciałaby już zostać babcią

Sandra i Grace przeżyły razem wiele ciężkich chwil. O jednej z nich rodzicielka opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską. Gdy jej córka miała 6 lat, usłyszała wstrząsającą diagnozę od lekarzy. Na szczęście czas szybko wszystko zweryfikował:

My miałyśmy taki moment, ale ona była wtedy jeszcze dzieckiem. To był taki najgorszy moment w jej i moim życiu. Miała wtedy 6 lat i miała podejrzenie białaczki. Świadomość tego, że może być chora, to był dla mnie koszmar. Ona tego wtedy jeszcze nie rozumiała. Ale dla mnie jaki matki to był najgorszy czas.

Grace zaraz po porodzie córce wielki sukces:

Ja zawsze Sandrę wspieram. Zresztą jak urodziłam Sandrę i pierwszy raz wzięłam ją w ramiona, to powiedziałam, że ona będzie gwiazdą i ona będzie sławna. Od pierwszego dnia, kiedy ją trzymałam w ramionach już to wiedziałam. Ja jedynie mówię jej, że mogę jej doradzić. Jeżeli będzie chciała, to posłucha mojej rady. Zawsze może do mnie zadzwonić nawet jak są gorsze momenty. My mamy relacje bardzo przyjacielskie. Kiedy jestem mamą, to jestem mamą, ale tak na co dzień to jesteśmy przyjaciółkami i zawsze Sandra troszczy się o rodzinę. Jak potrzeba to zawsze jest.

Mamy też wiadomość dla Sandry – jej mama chciałaby już zostać babcią, choć sama wygląda jak siostra swojej córki:

Czekam i chciałabym być babcią. Tak naprawdę to dzieciństwo Sandry gdzieś mi uciekło. Wyjechałam do Ameryki, jak ona miała 6 lat. Nie widziałyśmy się 5 lat. Wcześniej byłyśmy takie nierozłączne, cały czas razem. Fajnie będzie być babcią, to będzie takie moje drugie dziecko.

Cała rozmowa poniżej.


Grace Kubicka. Fot. Instagram

Grace Kubicka. Fot. Instagram

Grace Kubicka. Fot. Instagram

Grace Kubicka. Fot. Instagram

Grace Kubicka. Fot. Instagram

Grace Kubicka. Fot. Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×