Szukaj

Gigi Hadid pochwaliła się nowym zdjęciem córki i pokazała prezenty. Ten od Taylor Swift zachwyca najbardziej

Gigi Hadid i Taylor Swift

Gigi Hadid i Taylor Swift

Gigi Hadid niedawno została mamą, o czym poinformowała na Instagramie. W piątkowy wieczór dodała nowe zdjęcie córki i pochwaliła się prezentami. Co przygotowała dla niej Taylor Swift?

Gigi Hadid początkowo ukrywała, że jest w ciąży. Gdy media plotkarskie zaczęły się rozpisywać na temat tego, że jej rodzina się powiększy, modelka postanowiła przerwać milczenie. W programie Jimmy’ego Fallona potwierdziła, że wraz z Zaynem Malikiem spodziewają się dziecka. Podziękowała za wszelkie przejawy serdeczności:

Oczywiście żałowaliśmy, że nie mogliśmy tego ogłosić na własnych warunkach, ale jesteśmy bardzo podekscytowani, szczęśliwi i wdzięczni za życzenia i wsparcie wszystkich – powiedziała Gigi.

Hadid o tym, że została mamą, poinformowała w mediach społecznościowych. Opublikowała pierwsze zdjęcie dziecka, w opisie zdradziła, że jest to dziewczynka:

Nasza córeczka przyszła na świat w ten weekend i już zmieniła nasz świat. Jestem taka zakochana — napisała świeżo upieczona mama.

Gigi Hadid pokazała nowe zdjęcie dziecka. Uroczy widok

Dziecko Gigi i Zayna dostaje mnóstwo prezentów od zaprzyjaźnionych gwiazd, czym dumna mama pochwaliła się w mediach społecznościowych. Na Instastory opublikowała kilka zdjęć.

Na jednym z nich dziewczynka jest ubrana w sweter Versace, który przygotowała dla niej ciocia Donatella. Leży pod różowym kocem, który zrobiła Taylor Swift. To jednak nie jest koniec podarunków. Tommy Hilfiger i dyrektor ds. partnerstw modowych na Instagramie, Eva Chen, przesłali przepiękne bukiety kwiatów.

Gigi Hadid pokazała nowe zdjęcie córeczki

Gigi Hadid pokazała nowe zdjęcie córeczki

Zdjęcia w galerii.

Gigi Hadid i Zayn Malik — jak wygląda historia ich relacji?

Gigi i Zayn poznali się cztery lata temu na planie teledysku, w którym zagrała modelka. Podobno niemal natychmiast między nimi zaiskrzyło. Gdy zaczęli się spotykać,  relacją zainteresowała się kolorowa prasa. Po pewnym czasie potwierdzili, że są razem. Sielanka nie trwała jednak długo. Kilka miesięcy później pojawiły się plotki o ich rzekomym rozstaniu.

Zakochani, by je uciszyć, pojawili się na okładce magazynu Vogue. Chociaż w 2018 roku wydali oświadczenia, w których informowali o końcu związku, kilka miesięcy później zaczęły się pojawiać ich wspólne zdjęcia.


Gigi Hadid pokazała nowe zdjęcie córeczki

Gigi Hadid pokazała nowe zdjęcie córeczki

Gigi Hadid pochwaliła się prezentami

Gigi Hadid pochwaliła się prezentami

Gigi Hadid pochwaliła się prezentami

Gigi Hadid pochwaliła się prezentami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×