Ślub Gigi Hadid i Zayna Malika zdominował czołówki w USA. Po fali publikacji wydano oficjalne oświadczenie

Gigi Hadid i Zayn Malik

Gigi Hadid i Zayn Malik

Gigi Hadid i Zayn Malik pobrali się w tajemnicy? Głos zabrała osoba z ich otoczenia. Jej słowa rozwiewają wszelkie wątpliwości.

Gigi Hadid i Zayn Malik poznali się w 2016 roku. Modelka pojawiła się na planie teledysku muzyka. Między nimi niemal od razu zaiskrzyło i zaczęli się spotykać. Przez pewien czas ukrywali swoją relację, potem zaczęli się pojawiać na branżowych imprezach. Gdy wydawało się, że ślub jest tylko formalnością, w 2018 roku wydali dwa oświadczenia, w których poinformowali o rozstaniu.

Para postanowiła dać sobie jeszcze jedną szansę. Zaowocowało to tym, że w zeszłym roku powitali na świecie córeczkę, Khai, o czym poinformowali w social mediach. Tam pojawiły się rozkoszne zdjęcia z noworodkiem, na których malutka dłoń dziewczynki ściska palce rodziców.

Ze względu na pandemię koronawirusa, modelka zdecydowała się na poród domowy. Dzięki temu miała przy sobie swoich bliskich, a więc ukochanego, mamę Yolandę oraz siostrę Bellę. Hadid w wywiadzie dla Vogue powiedziała, że było to dla niej tak wyczerpujące doświadczenie, że na razie nie planuje drugiego dziecka:

Wiem, że moja mama, Zayn i Bella byli ze mnie dumni, ale w pewnych momentach widziałam ich przerażonych. Później Z i ja spojrzeliśmy na siebie i powiedzieliśmy sobie: 'Dajmy sobie trochę czasu, zanim zrobimy to ponownie!'

Gigi Hadid i Zayn Malik są już po ślubie?

Niedawno zagraniczne media obiegła informacja, że Gigi Hadid i Zayn Malik są już po ślubie. Wskazywać miała na to wypowiedź piosenkarki Ingrid Michaelson. Gwiazda hitu Girls Chase Boys ujawniła, że były członek One Direction bardzo chroni swojej prywatności. Po chwili dodała kilka słów, które mogłyby sugerować, że artysta zmienił swój stan cywilny:

Teraz jest żonaty i ma dziecko, więc robi to, co chce.

Jej słowa obiegła media na całym świecie i wywołały niemałe zamieszanie. Fani rodziców Khai zaczęli dopytywać o więcej szczegółów. Kilka godzin później piosenkarka ponownie zabrała głos. Nagrała Instastory, w którym wytłumaczyła, że się pomyliła. Publicznie przeprosiła Zayna Mailika i Gigi Hadid, a także ich fanów, których przez przypadek wprowadziła w błąd:

Gdy mówiłam o nowej piosence To Begin Again z udziałem Zayna, powiedziałam, że jest on żonaty. Myliłam się. Nie jest żonaty. Tak mi przykro. Przepraszam też Zayna i Gigi za to całe zamieszanie. Nie było ono w mojej intencji. Przepraszam też fanów, że zapewniłam im taki rollercoaster.

Na ten moment sami zainteresowani nie skomentowali tej wypowiedzi.


Ingrid Michaelson poinformowała, że Zayn Malik i Gigi Hadid wzięli ślub

Ingrid Michaelson poinformowała, że Zayn Malik i Gigi Hadid wzięli ślub

Ingrid Michaelson poinformowała, że Zayn Malik i Gigi Hadid wzięli ślub

Ingrid Michaelson poinformowała, że Zayn Malik i Gigi Hadid wzięli ślub

Zayn Malik i Gigi Hadid

Zayn Malik i Gigi Hadid

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×