Gigi Hadid przeszła wyjątkowo ciężki poród. Ze szczegółami opowiedziała o najbardziej krytycznym momencie

Gigi Hadid

Gigi Hadid

Gigi Hadid przeszła wyjątkowo ciężki poród. Ze szczegółami opowiedziała o najbardziej krytycznym momencie. Co zdradziła?

Gigi Hadid i Zayn Malik poznali się w 2016 roku, zaiskrzyło między nimi niemal od razu. Zaczęli się spotykać, najpierw w ukryciu, potem pojawiali się razem na branżowych imprezach. W 2018 roku wydali dwa oświadczenia, w których poinformowali o rozstaniu.

Gdy wydawało się, że to koniec miłości, Gigi i Zayn postanowili dać sobie kolejną szansę, co zaowocowało tym, że w zeszłym roku powitali na świecie córeczkę. Pochwalili się tym faktem w social mediach, boje zamieścili rozkoszne zdjęcia z noworodkiem, na których malutka dłoń dziewczynki ściska ich palce. W opisie zdradzili, że dziecko zmieniło ich życie:

Nasza córeczka przyszła na świat w ten weekend i już zmieniła nasz świat. Jestem taka zakochana — napisała świeżo upieczona mama.

Na imię dali jej Khai. Dziecko odmieniło ich życie, a Gigi zdecydowała się podzielić historią porodu. Co powiedziała?

Gigi Hadid miała ciężki poród

Gigi Hadid opowiedziała o swojej czteromiesięcznej córce Khai w nowym wywiadzie dla Vogue. Po raz pierwszy zdradziła, jak wygląda jej poród, i ujawniła, że urodziła maleństwo w swoim domu na farmie w Pensylwanii. Poród trwał 14 godzin, a Gigi zrobiła to bez znieczulenia zewnątrzoponowego.

Zdecydowanie był taki moment, w którym zastanawiałam się, jak by to było ze znieczuleniem zewnątrzoponowym, jak by to było inaczej. Moja położna powiedziała: „Robisz to. Nikt nie może ci pomóc. I tak przeszłaś już punkt znieczulenia zewnątrzoponowego, więc parłabyś dokładnie w ten sam sposób w szpitalnym łóżku” – mówiła Gigi.

To był najtrudniejszy moment narodzin Khai.

Gigi pierwotnie planowała urodzić dziecko w szpitalu w Nowym Jorku. Jednak ze względu na koronawirusa, który nakładał ograniczenia na liczbę osób, które mogą znajdować się na sali porodowej, ona i Zayn Malik zdecydowali się na poród w domu. Decyzję podjęli po obejrzeniu filmu dokumentalnego The Business of Being Born.

Ponieważ poród odbywał się w domu, Gigi mogła mieć przy sobie oprócz Zayna, swoją mamę, Yolandę Hadid i siostrę Bellę Hadid. Obecna była również położna i asystentka.  Ujawniła także, że jej partner był tym, który złapał Khai jako pierwszy.

Nawet nie było widać, że już jest –  mówiła – Byłam taka wyczerpana. Podniosłam głowę, a on ją trzymał. To było takie słodkie.

Gigi i Zayn nie spieszą się do kolejnego dziecka.

Wiem, że moja mama, Zayn i Bella byli ze mnie dumni, ale w pewnych momentach widziałam ich przerażonych. Później Z i ja spojrzeliśmy na siebie i powiedzieliśmy sobie: 'Dajmy sobie trochę czasu, zanim zrobimy to ponownie!'

Od narodzin Khai, Gigi i Zayn wychowują ją w Pensylwanii bez niani ani pielęgniarki. Oczywiście Yolanda jest w pobliżu, aby im pomóc, a mama Zayna, Trisha, przebywała z nimi przez miesiąc w 2020 roku, ale w większość obowiązków młodzi rodzice wykonują sami.


Gigi Hadid w magazynie Vogue

Gigi Hadid w magazynie Vogue

Gigi Hadid pokazała nowe zdjęcie z dzieckiem

Gigi Hadid pokazała nowe zdjęcie z dzieckiem

Gigi Hadid pokazała nowe zdjęcie z dzieckiem

Gigi Hadid pokazała nowe zdjęcie z dzieckiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×