Gerard Pique nagrany w trakcie schadzki z kochanką. Tylko spójrzcie, co zrobiła. Show-biznes to na pewno miejsce dla niej?

Gerard Pique i jego kochanki nagrani 

Gerard Pique i jego kochanki nagrani 

Gerard Pique i jego 23-letnia kochanka nagrani przez media. Reakcja kobiety zaskoczyła internautów. Spójrzcie, co zrobiła... Wideo.

Gerard Pique pochodzi z Katalonii. W latach 2009-2018 występował w reprezentacji narodowej Hiszpanii. Bardziej znany był jednak z gry w barwach kolejno Manchesteru United oraz FC Barcelony. Tytan futbolu zakończył karierę w zeszłym roku. Media tak jak umiejętnościami piłkarskimi, interesują się jego życiem prywatnym. Przez ponad dekadę Pique pozostawał w nieformalnym związku z kolumbijską piosenkarkę, Shakirą. Para ma dwóch synów: Milana i Sashę.

Ku zdziwieniu fanów, którzy uważali, że Gerard i Shakira tworzą idealny związek, para rozstała się latem 2022 roku. Wybranka piłkarza odprawiła go z domu, gdy dowiedziała się o jego romansie z 23-letnią Clarą Chią Marti. O ile początkowo milczała ws. zdrady, przerwała milczenie na początku br. Wypuściła diss track, wymierzony w swojego ex, jego dziewczynę, a nawet byłą teściową.

Jestem warta więcej niż dwie 22-latki. Wymieniłeś Ferrari na Twingo. Wymieniłeś Rolexa na Casio. Na siłowni bywasz często, ale czasem warto popracować też nad mózgiem – buńczucznie zaśpiewała wokalistka. – Zostawiłeś mi teściową jako sąsiadkę. Z reporterami pod drzwiami i długiem. Myślałeś, że mnie zranisz, ale wróciłam silniejsza. Kobiety już nie płaczą, kobiety mają głos. Nie żywię urazy, powodzenia z moim zamiennikiem – kontynuowała.

Piosenka do odsłuchania poniżej:

Gerard Pique i jego kochanki nagrani

Furorę w internecie robi nagranie z udziałem Gerarda i Clary. Dziennikarz przyłapał ich w trakcie schadzki i postanowił zadać piłkarzowi kilka pytań. Piłkarz nie zareagował na to nerwowo. Uśmiechnął się do redaktora i chwilę z nim porozmawiał. Zupełnie niekonwencjonalnie zachowała się za to jego młoda kochanka, która… schowała się za plecami partnera. Pique, widząc to, objął ją tak, jakby chciał ją zasłonić przed obiektywem.

@chance_es

Gerard Piqué y Clara Chía, de la mano y entre risas, responden por fin a las preguntas de la prensa ❤️#gerardpique #clarachia #pique #shakira

♬ Calm LoFi song(882353) – S_R

Zachowanie Clary stało się przedmiotem dyskusji fanów Gerarda. Niektórzy z nich pytają, czy show-biznes jest miejscem dla tak wstydliwej osoby. Zapewne nie jest, ale przecież 23-latka nie ma parcia na szkło. Jest wręcz odwrotnie: przez nadmierne zainteresowanie mediów i internautów podupadła psychicznie, przez co wymagała hospitalizacji. Przez to zależy jej na spokoju.

Chia była leczona w szpitalu Quironsalud w Barcelonie, ponieważ zbyt szybko znalazła się na głębokiej wodzie. Nie może znieść presji bycia postacią oczernianą przez połowę ludzkości. Odkąd jej nazwisko i wizerunek stały się publiczne, obelgi, plotki, komentarze i aluzje nie ustają – ustalił magazyn „ElNacional”.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi ustaleniami ws. planów Gerarda i Clary na przyszłość.


Gerard Pique i jego kochanki nagrani 

Gerard Pique i jego kochanki nagrani 

Gerard Pique i jego kochanki nagrani 

Gerard Pique i jego kochanki nagrani 

Gerard Pique i jego kochanki nagrani 

Gerard Pique i jego kochanki nagrani 

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×