NewsyHiszpańska prasa już dotarła do zdjęć Gerarda Pique z kochanką! 22-letnia blondynka z dnia na dzień stała się gwiazdą tabloidów

Hiszpańska prasa już dotarła do zdjęć Gerarda Pique z kochanką! 22‑letnia blondynka z dnia na dzień stała się gwiazdą tabloidów

Shakira i Gerard Pique
Shakira i Gerard Pique
Krystyna Miśkiewicz
09.06.2022 13:00, aktualizacja: 09.06.2022 15:55

Shakira i Gerard Pique byli jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Ich wielka miłość zaczęła się od wspólnego występu w teledysku Waka Waka. Uczucie narodziło się między nimi od razu, ale przez jakiś czas ukrywali się przed prasą i fanami. Dopiero z czasem potwierdzili oficjalnie, że są razem. Doczekali się dwóch synów. Wspólnie wychowywali Sashę i Milana, ale nie planowali ślubu.

Zdawało się, że tworzą bardzo zgrany duet i byli dalecy od wszelkich skandali. Kilka dni temu ich świt legł gruzach, a fani nie mogą wyjść z szoku. Okazało się, że piłkarz został przyłapany przez ukochaną na romansie.

Po tym wszystkim wokalistka miała dostać silnego ataku paniki i potrzebna była pomoc specjalistów. Do jej domu wezwano karetkę, która odwiozła artystkę do szpitala. O tym, jak się czuje, wypowiedziała się jej siostra.

Dochodzi do siebie, jest poza krajem – powiedziała Lucy hiszpańskim mediom.

Gdzie Gerard Pique spotykał się z kochanką? Kim ona jest?

Gerard Pique i Shakira dopiero po kilku dniach potwierdzili prasowe doniesienia o rozstaniu. Po tym, jak atmosfera wokół ich związku sięgnęła zenitu, wydali oświadczenie.

Z przykrością potwierdzamy, że się rozstajemy. W trosce o dobro naszych dzieci, które są naszym najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie prywatności. Dziękujemy za zrozumienie – brzmi oświadczenie wydane przez agencję komunikacji Shakiry za zgodą Gerarda Pique.

Szybko okazało się także, dla kogo stracił głowę ukochany 45-latki. Młodszy od niej o dekadę sportowiec spędzał upojne chwile z nieco ponad 20-letnią studentką, która dorabiała sobie jako hostessa. Dziennik El Periodico podał, że ich miejscem był klub La Traviesa, co w tłumaczeniu na polski znaczy niegrzeczna. Lokal reklamuje się jako "coś więcej niż cocktail bar". W wypadach miał mu towarzyszyć klubowy kolega, czyli Riquieg Puiqa.

Nieco więcej na ten temat zdradziła dziennikarka Laruq Fa. W programie Sabado Deluxe wyjawiła, że doskonale wie, kim jest 22-latka, z którą zapomniał się były partner Shakiry, a nawet, że hiszpańskie tabloidy mają ich wspólne zdjęcia. To dla niej postanowił zostawić matkę swoich dzieci. Na razie jednak nie zdecydowano się na publikację dwuznacznych fotografii zrobionych przez paparazzi.

Chociaż jeszcze nie wyszło to na jaw, wiem, że pojawiła się trzecia osoba. To 22-letnia dziewczyna, blondynka, bardzo ładna, hostessa (...) Mamy ich wspólne zdjęcia. Doskonale wiem, kim ona jest. Mogę powiedzieć, że to ona spowodowała, że zerwał z Shakirą (...) Ta dziewczyna pracowała dla firmy sportowca zajmującej się organizacją imprez, ale nie możemy ujawnić jej nazwiska - powiedziała.

Trzeba przyznać, że każda kolejna informacja dotycząca romansu Pique jest coraz bardziej szokująca. Przez dwanaście lat wydawało się bowiem, że nie widział świata poza Shakirą.

  • Shakira i Gerard Pique całują się na turnieju tenisowym
  • Shakira i Gerard Piqué pozują razem
  • Shakira i Gerard Pique
  • Shakira, Gerard Pique
  • Gerard Pique i Shakira z synami
  • Gerard Pique i Shakira z synami
  • Shakira i Gerard Pique
  • Shakira i Gerard Pique
[1/8] Shakira i Gerard Pique całują się na turnieju tenisowym
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także