Gerard Pique i jego kochanka wkroczyli w nowy etap związku. Z Shakirą się tak nie śpieszył… Aż tak chce jej dopiec?

Shakira, Gerard Pique

Shakira, Gerard Pique

Gerard Pique zelektryzował opinię publiczną. Już wkroczył z młodą kochanką w nowy etap związku. Nikt nie myślał, że zrobią to tak szybko.

Shakira Gerard Pique przez lata tworzyli udany związek. Co prawda, nigdy go nie sformalizowali, ale i tak założyli rodzinę. Kolumbijka urodziła dwóch synów: Milana Sashę. Związek rodziców chłopców wystawiło na próbę zachowanie piłkarza. Katalończyk nawiązał romans z 23-letnią Clarą Chią Marti. Shakira nie zamierzała tego tolerował, więc spakowała mu walizki.

Początkowo zdradzona kobieta nie komentowała sprawy. Przerwała milczenie dopiero w nowym roku. Nagrała piosenkę, w której wymierzyła linijki w byłego partnera, jego dziewczynę, a nawet… byłą teściową, której nigdy nie darzyła sympatią.

Jestem warta więcej niż dwie 22-latki. Wymieniłeś Ferrari na Twingo. Wymieniłeś Rolexa na Casio. Na siłowni bywasz często, ale czasem warto popracować też nad mózgiem – buńczucznie zaśpiewała wokalistka. – Zostawiłeś mi teściową jako sąsiadkę. Z reporterami pod drzwiami i długiem. Myślałeś, że mnie zranisz, ale wróciłam silniejsza. Kobiety już nie płaczą, kobiety mają głos. Nie żywię urazy, powodzenia z moim zamiennikiem – kontynuowała.

Poniżej piosenka do odsłuchu:

Gerard Pique wkroczył w nowy etap związku z kochanką

Piłkarz przestał ukrywać kochankę przed światem. Para pozuje razem do zdjęć i próbuje cieszyć się szczęściem. Niestety, na drodze stoją im hejterzy. Przez zmasowany hejt Clara Chia trafiła do szpitala.

Chia była leczona w szpitalu Quironsalud w Barcelonie, ponieważ zbyt szybko znalazła się na głębokiej wodzie. Nie może znieść presji bycia postacią oczernianą przez połowę ludzkości. Odkąd jej nazwisko i wizerunek stały się publiczne, obelgi, plotki, komentarze i aluzje nie ustają – przekazał „ElNacional”.

Teraz były zawodnik FC Barcelony postanowił jakoś udobruchać kochankę. Zaproponował, aby z nim zamieszkała. Dziennikarki El Periodico ustaliły, że młoda kobieta wprowadziła się do apartamentu swojego partnera w Barcelonie. To spora niespodzianka, ponieważ para pierwotnie zakładała, że zdecyduje się na ten krok dopiero po tym, gdy Shakira wyniesie się do Miami.

Często można zobaczy, jak (Pique i Clara) wchodzą i wychodzą razem przez parking budynku. Już się nie ukrywają. Jest jeden wyjątek: gdy z Gerardem są jego synowie, Clara znika – czytamy na łamach gazety.

Clara nie chce się rzucać chłopcom w oczy, bo choć zdążyli ją poznać, myślą, że jest tylko przyjaciółką taty.

Shakira nie będzie pocieszona takimi rewelacjami. W końcu z nią się tak nie śpieszył. Co więcej, para nigdy nie wzięła ślubu, choć była ze sobą przez ponad dekadę.


Gerard Pique i Clara Chia

Gerard Pique i Clara Chia

Shakira

Shakira

Gerard Pique - w Paryżu

Gerard Pique - w Paryżu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×