Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

To już pewne! Jedna z popularnych dziennikarek TVN planuje ślub! Po raz pierwszy zdradziła tak intrygujące szczegóły z życia prywatnego!

Gabi Drzewiecka planuje ślub


Gabi Drzewiecka planuje ślub z ukochanym

Gabi Drzewiecka jest jedną z najbardziej zapracowanych polskich dziennikarek. Gwiazda TVN ostatnio nie może narzekać na brak pracy, która pochłania bardzo dużo czasu. Mimo wszystko, w wolnych chwilach, między kolejnymi projektami zawodowymi, znajduje czas dla swojego życiowego partnera, z którym…planuje ślub!

Od razu gasimy emocje, ponieważ Drzewiecka podkreśliła, że nie wydarzy się to w najbliższej przyszłości. Choć zaznaczyła, że ślubu nie wyklucza i jest on w planach!

Poznaliśmy się w „Dzień dobry TVN” ponad trzy lata temu. Żeby było śmieszniej, to nie był nawet pierwszy materiał, który robiłam. Wtedy tylko podglądałam cudze materiały i live’y. Tego dnia też miałam nie tyle robić swój materiał, ale podpatrywać pracę innych. Tak poznałam Łukasza. Ślubu nie wykluczamy, choć nie będzie to tak szybko. Jest to w planach – powiedziała dziennikarka w rozmowie z portalem Plejada.

Przypomnijmy, że w najbliższym czasie będziemy mogli podziwiać Gabi na warszawskiej scenie podczas Sylwestra TVN 2017. Drzewickiej będą partnerować takie gwiazdy jak: Agnieszka Woźniak-Starak, Patricia Kazadi oraz Oliver Janiak, Marcin Prokop i Filip Chjzer!

Będziecie oglądać?

Anna Lewandowska, Maffashion, Kasia Zielińska – gwiazdy pokochały tę aksamitną ramoneskę polskiej marki! To hit sezonu!

Gwiazdy na otwarciu butiku THECADESS: Patricia Kazadi, Lilly Marchel, Gabi Drzewiecka

Sylwester 2017: TVN stawia na największe gwiazdy! Beata Kozidrak, Kayah, Cleo… I do tego prowadzący, których uwielbiają widzowie!

Czy lubisz Gabi Drzewiecką?Komentarzy: 1


kohorta | 18 grudnia 2017, 21:56

tvn-y,tvn-y pelne klamstwa i obsceny


Dodaj komentarz
×