Filip Chajzer zdradził płeć dziecka. Znamy imię!

Filip Chajzer zostanie ojcem

Filip Chajzer zostanie ojcem

Filip Chajzer – imię i płeć dziecka

Filip Chajzer kolejny raz udowodnił, że jego wielkie serce nie zna granic i jest… doskonałym strategiem. Dziennikarz udziela się w wielu akcjach charytatywnych, zachęca do udziału swoich fanów i stara się jak może, by propagować pomoc potrzebującym w całej Polsce. Tym razem upiekł dwie pieczenie na jednym ogniu – ogłosił światu płeć i imię będącego w drodze dziecka i uczulił Polaków na pewną bardzo ważną kwestię.

https://jastrzabpost.pl/newsy/filip-chajzer-opublikowal-ostry-wpis-pod-memem_533920.html

 

 

W jednym z ostatnich postów na swoim Facebooku Filip przyznał, że dziecko, które nosi pod sercem jego ukochana jest w rzeczywistości synem! Chłopiec przyjdzie na świat pod koniec października i będzie nosił imię Jerzy – choć jest to piękne, klasyczne imię, ostatnio nie spotyka się go już zbyt często. Uważamy, że to świetny wybór.

Drugą rzeczą, na którą Filip uczulił swoich fanów jest akcja charytatywna, którą przeprowadza w tym roku po raz kolejny – chodzi o zbiórkę na rzecz Powstańców Warszawskich. Dziennikarz zaapelował do internautów by okazali trochę serca i wspomogli naszych narodowych bohaterów, którzy w 1944 roku walczyli o wolną Polskę, a teraz mają trudności z przeżyciem miesiąca za emerytury, które są im wypłacane.

Filipowi serdecznie gratulujemy syna i wspaniałego serca, a naszych czytelników zachęcamy do zapoznania się z akcją charytatywną i pomocy bohaterom!

Filip Chajzer WOŚP

Filip Chajzer WOŚP

Filip Chajzer - Sylwester 2016 z TVN w Warszawie. Kto wystąpi?

Filip Chajzer – Sylwester 2016 z TVN w Warszawie. Kto wystąpi?

 

 


Filip Chajzer z panną młodą

Filip Chajzer z panną młodą

Filip Chajzer - zdjęcia z planu programu Mali Giganci 3

Filip Chajzer - zdjęcia z planu programu Mali Giganci 3

Filip Chajzer WOŚP

Filip Chajzer WOŚP

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×