Szukaj

Córka Wiśniewskiego zmienia fryzury co tydzień. Teraz ma taki sam kolor na głowie, co Mandaryna

Fabienne Wiśniewska

Fabienne Wiśniewska

Fabienne, córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny, znów zmieniła kolor włosów. Odważna metamorfoza obiegła media. Jak wygląda? 

Michał Wiśniewski i Mandaryna byli małżeństwem przez cztery lata. W tym czasie nie tylko wpuścili kamery do swojego domu i w programie Jestem, jaki jestem pokazywali, jak wygląda ich codzienne życie, ale także doczekali się dwójki dzieci: Xaviera i Fabienne.

Fabienne Wiśniewska — jak aktualnie wygląda?

Fabienne tydzień temu zmieniła swoje zdjęcie profilowe na Instagramie i przyciągnęła uwagę odważną metamorfozą. Pozuje w jasnych, wpadających w fiolet włosach.

Okazuje się, że ten kolor to już przeszłość, a córka Wiśniewskiego przeszła kolejną zmianę w swoim wyglądzie. Postawiła na blond, niemal na taki sam, jaki aktualnie nosi jej mama.

Tajemnica ujrzała światło dzienne przy okazji nowego postu Mandaryny na Instagramie. Piosenkarka, chcąc wypromować nowy odcinek Dzień Dobry TVN, pozowała w ogrodzie z dziećmi i Mateuszem Hładkim. Dzięki temu  wiadomo, że matka i córka mają niemal identyczne włosy.

Internauci w komentarzach zachwycają się rodzinnym zdjęciem, komplementując mamę i dzieci, które są do niej bardzo podobne:

  • Piękna córka i przystojny syn. Wykapana mama.
  • Super foty, dzieciaki wyrosły, bardzo podobne do Pani …No i fajnie.
  • Fajna ekipa. Córka prześliczna. Buźka jak aniołek.
  • Piękne to zdjęcie. Mama i córka wyglądają niemal tak samo, a szczególnie że noszą taki sam kolor włosów. Super.

Warto dodać, że blond to niejedyny kolor, na który zdecydowała się córka Wiśniewskiego w ostatnim czasie. Nosiła już białe, doczepiane warkocze, a także krótkie ciemne włosy.

Podczas kwarantanny przeszła metamorfozę pod okiem Xaviera, o czym poinformowała ich mama na swoim Instastory. Chociaż mina Fabienne na początku wydawała się lekko niewyraźna, efekt końcowy musiał jej przypaść do gustu. Akcja zakończyła się wspólnymi tańcami na tarasie.

Zobacz: Xavier zabrał się za włosy Fabienne. Co z tego wyszło? Córka Wiśniewskiego jest nie do poznania

 


Marta Wiśniewska i Fabienne mają identyczny kolor włosów

Marta Wiśniewska i Fabienne mają identyczny kolor włosów

Metamorfoza Fabienne Wiśniewskiej

Metamorfoza Fabienne Wiśniewskiej

Xavier Wiśniewski pofarbował włosy Fabienne

Xavier Wiśniewski pofarbował włosy Fabienne

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×