Była żona Martyniuka ma śliczną siostrę. Klaudia walczyła o tytuł Miss Polski! Poszło jej bardzo dobrze

Ewelina Martyniuk

Ewelina Martyniuk

Ewelina Martyniuk ma piękną siostrę, Klaudię, która startowała w konkursie piękności i doszła aż do finału. Jak wygląda? 

Ewelina Martyniuk dwa lata temu poślubiła Daniela, syna Zenka i Danusi. Urządzono spektakularne wesele, o którym było głośno w kolorowej prasie. Nowożeńcy krótko po ślubie ogłosili, że ich rodzina się powiększy. Kilka miesięcy później na świat przyszła urocza Laura.

Chociaż wydawałoby się, że narodziny dziecka scementują małżeństwo, tak się nie stało. Ewelina i Daniel się rozwiedli. Ich rozstaniem zainteresowały się tabloidy, które od kilku dni regularnie serwują nowe informacje na ten temat. Danuta Martyniuk stwierdziła, że wnuczka powinna trafić pod opiekę taty:

Ja bym walczyła nawet, żeby zabrać ją do siebie. Żeby opiekę Daniel miał. I my przy pomocy jako dziadkowie. On nieraz mówi, że najlepiej byłoby Laurę zabrać do nas, a ja dziecku wszystko, jak dorośnie dziewczyna, wszystko jej opowiem.

Przy okazji żona Zenka wbiła szpilę matce Eweliny:

Ja się nie wtrącałam, jak oni byli tutaj, ja na targ jak jechałam czy jakieś owoce, do sklepu, dzwoniłam: coś wam kupić? Tak, coś kupić, zawoziłam, nie wtrącałam się nic. A Boguśka? Wiecznie na telefonie.

Ewelina Martyniuk ma piękną siostrę. Kim jest Klaudia Golczyńska?

Pomimo że żona i syn Zenka chętnie rozmawiali z tabloidami, rodzina Golczyńskich wybrała strategię milczenia. Oficjalnie nie komentują całej sytuacji i koncentrują się na sobie.

Ewelina Martyniuk niejednokrotnie była komplementowana przez kolorową prasę za swoją urodę. Okazuje się, że nie jest jedyną pięknością w rodzinie.

Siostra Martyniuk, Klaudia, jest prawdziwą ślicznotką. Chociaż ma dopiero 22 lata, już prowadzi własną działalność gospodarczą oraz pracuje jako kosmetolog. Niedawno wzięła udział w konkursie Miss Dolnego Śląska, czyli eliminacji do konkursu Miss Polski. W rozmowie z portalem turek.net tak komentowała swój start:

Wzięłam udział w Miss Dolnego Śląska, ponieważ już od najmłodszych lat oglądałam konkursy miss wraz z całą moją rodziną i marzyłam o tym, aby w przyszłości spróbować swoich sił. Jest to dla mnie niezapomniana przygoda, dzięki której mogę rozwinąć swoje skrzydła, zdobyć nowe doświadczenia oraz poznawać nowe osoby.

 

Klaudia dostała się aż do ścisłego finału. Chociaż miała wszelkie atuty, by zwyciężyć, konkurencja okazała się silniejsza.


Klaudia Golczyńska

Klaudia Golczyńska

Ewelina Golczyńska Instagram

Ewelina Golczyńska Instagram

Ewelina Golczyńska Instagram

Ewelina Golczyńska Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×