Szukaj

Danuta Martyniuk nie odpuszcza i ujawnia rodzinne sekrety byłej żony Daniela. Nie oszczędziła nawet jej matki

Danusia Martyniuk i Ewelina

Danusia Martyniuk i Ewelina

Danuta Martyniuk po rozwodzie swojego syna udziela wielu wywiadów. W jednym z nich powiedziała nawet, że jej wnuczka powinna być pod opieką ojca. Wyjawiła też rodzinne sekrety Eweliny.

Daniel Martyniuk kilka dni temu zakończył swoje małżeństwo. Związek słynnego skandalisty i jego żony Eweliny nie przetrwał nawet dwóch lat. Małżonkowie doczekali się jednak córeczki Laury. Dziewczynka ma zaledwie 1,5 roku i pozostała pod opieką swojej mamy. Od samego początku związek tych dwojga był burzliwy. Zakochani mieli bardzo huczne wesele, po którym zaczęły się równie spektakularne problemy. Młody Martyniuk nie chciał zrezygnować z dotychczasowego życia i z trudem przychodziło mu wcielenie się w nową rolę, głowy rodziny.

Chociaż wszystko udało im się załatwić podczas jednej rozprawy, to niestety nie obyło się bez kolejnego skandalu. Zarówno Danuta Martyniuk, jak i jej syn mieli bardzo dużo do powiedzenia po wyjściu z sądu w Białymstoku. Nie zostawili oni suchej nitki, ani na Ewelinie, ani na jej rodzinie. Najbardziej dotkliwie rodzina Martyniuków przeżyła kwotę alimentów, jaką sąd przyznał zarówno córce, jak i byłej żonie Daniela. Co miesiąc Daniel powinien łożyć na utrzymanie córki 1,2 tys. złotych, a byłej żonie powinien wypłacać alimenty w wysokości 2 tys. złotych.

Skończyła się moja gehenna. Nareszcie mam już to za sobą. Nie uważam, że przegrałem, bo to nie są duże pieniądze. Chyba się będę odwoływał, bo nie chcę jej dawać żadnych pieniędzy. Czuję się oszukany i złapany na dziecko przez tę cwaną dziewczynę – mówił Daniel tuż po rozwodzie.

Podobne zdanie na temat alimentów dla byłej synowej ma również Danuta Martyniuk.

I co, ona znajdzie sobie faceta i my jej faceta będziemy utrzymywać? Bez przesady – skomentowała wyrok sądu Danuta Martyniuk.

Danuta Martyniuk chce przejąć opiekę nad wnuczką

Danuta Martyniuk po sfinalizowaniu rozwodu swojego syna bardzo chętnie udziela wywiadów. Matka młodego skandalisty wypowiadała się w niepochlebny sposób nie tylko na temat swojej synowej, ale także jej rodziny. Wcześniej jednak utrzymywała, że łączą ich bardzo przyjacielskie stosunki.

W rozmowie z dziennikiem Super Express Danuta Martyniuk stwierdziła nawet, że jej wnuczka powinna trafić pod opiekę swojego taty.

Ja bym walczyła nawet, żeby zabrać ją do siebie. Żeby opiekę Daniel miał. I my przy pomocy jako dziadkowie. On nieraz mówi, że najlepiej byłoby Laurę zabrać do nas, a ja dziecku wszystko, jak dorośnie dziewczyna, wszystko jej opowiem.

Żona Zenka przy okazji wbiła szpilę matce Eweliny, zarzucając jej brak zainteresowania wnuczką:

Ja się nie wtrącałam, jak oni byli tutaj, ja na targ jak jechałam czy jakieś owoce, do sklepu, dzwoniłam: coś wam kupić? Tak, coś kupić, zawoziłam, nie wtrącałam się nic. A Boguśka? Wiecznie na telefonie.

Widać, że Daniel i jego matka nie zamierzają tak łatwo odpuścić Ewelinie.


Danuta Martyniuk z torebką Burberry i Daniel Martyniuk z zakupami wraca z Vitkaca

Danuta Martyniuk z torebką Burberry i Daniel Martyniuk z zakupami wraca z Vitkaca

Danuta Martyniuk, Ewelina Martyniuk w Licheniu

Danuta Martyniuk, Ewelina Martyniuk w Licheniu

Daniel Martyniuk pokazał zdjęcie żony i córki

Daniel Martyniuk pokazał zdjęcie żony i córki

Dodaj komentarz

 • emerytka pisze:

  Syna nie umiała wychować a wnuczkę chce???? Coś ma kobieta z głową . Aniby na jakiej podstawie Sąd miałby odebrać dziecko matce i dać pod opiekę kryminaliści i narkomanowi????

 • emerytka pisze:

  Pani Martyniuk myślała chyba ,że alimenty będą w wysokości 500 pln? No nie ,jak nie chce płacić ze swoich to synka pasożyta do roboty niech pogoni. żeby 30 letni chłop na siebie nie pracował to szczyt nieodpowiedzialności. W takiej sytuacji odcięła bym starego byka od jakichkolwiek pieniędzy. Płaciła dziewczynie alimenty a on albo do roboty, albo pod most. Bo jak nie spróbują teraz to już nic z chłopa nie będzie.

 • Dana pisze:

  Martyniukowa to dziad..a i biedny Zenek z taka kasa powinien znalezc sobie jakas fajna babeczke i ulozyc sobie zycie na nowo a stara i synek niech sami zapracuja na chleb

 • Gość pisze:

  Kto miałby opiekować się dzieckiem?ona i jej syn?czy ona wie co mówi najpierw trzeba ich wychować tylko już chyba za późno.wspolczucie dla Zenka to mu się rodzinka udala

 • Marta4567 pisze:

  Wiadomo po kim synek ma temperament. Pieniądze to nie wszystko Pani Danusiu, proszę pamiętać, że w internecie nic nie ginie. Pani wnuczka pewnie po latach gdy dotrze do tych wypowiedzi i z pewnością będzie zażenowana. Nie takiej postawy chyba oczekuje się od babci.

 • Gość pisze:

  Jaka mamusia taki synuś

 • Mari pisze:

  Wstyd czym się pasa media i polactwo

 • reniaGość pisze:

  Wstyd!!!!!! Po co to wszystko. Robią z siebie pośmiewisko.Żenada

 • Gość pisze:

  Boze pani Martyniuk co pani wypisuje zabzdury. jeszcze nie dawno bronila pani synowa a teraz suchej nitki pani nie zostawia na Niej.

 • Gość pisze:

  Syna nie potrafiła przyzwoicie wychować. A wnuczkę by chciała ?ta kobieta ma tupet!!!

 • MiamiFL pisze:

  To juz wiadomo po kim Danielek taki „madry”.

 • Gość pisze:

  Rodzina martyników to patologiczna rrodzina,a mamusia -minus zero

 • Gość pisze:

  Prymityw

 • ZaGość pisze:

  Zakład psychiatryczny dla mamy i synusia natychmiast pozdrawiam pana zenka

 • Gość piernik 11 pisze:

  Ta rodzina powinna za swoje zachowanoe zaplacic i to rowniez w wymiarze spolecznego linczu… nie powinnismy zgadac sie na popieranie patologii skrajnie ubogiej umyslowo… len, nierob, alkoholik, narkoman, z wyrokami w zawieszeniu, z mamusia o jeszcze nizszym piziomie przywzoitosci – to powinno nas gorszyc i odrzucac, bo tacy ludzie zyja z naszych pieniedzy

 • Gość pisze:

  Dla tej dziewczyny to nie było wstąpienie w związek małżeński, ale wdepnięcie w ….. Co za rodzinka !

  • Gość pisze:

   Widać po kim Danielek odziedziczył geny, szkoda Zenka, bo widać i czuć, że to dobry człowiek.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×