Szukaj

Córka Artura Żmiejewskiego wyrosła na ślicznotę, która trzęsie całymi Stanami! Ewa jest już gwiazdą w USA!

Córka Artura Żmijewskiego robi karierę w USA

Ewa Żmijewska robi muzyczną karierę. Chociaż póki co koncertuje w Stanach Zjednoczonych, być może wkrótce zacznie pojawiać się na scenach w Polsce. Wszystko przez współpracę, którą ma szansę nawiązać. 

Artur Żmijewski to nie tylko znany polski aktor, ale także ojciec trójki dzieci. Najstarsza z nich, Ewa, jakiś czas temu zdecydowała się na rozwój muzycznej kariery. W przeciwieństwie do sławnego ojca nie zajęła się aktorstwem, a śpiewaniem, co wychodzi jej doskonale.

Życie na gorąco ujawnia, że Ewa Żmijewska muzykę ma w genach:

W rodzinie nikogo to nie dziwi, bo Artur w młodości też śpiewał. Nie poszedł w tym kierunku, nie spełnił swojego marzenia, ale córka je spełnia – twierdzi informator tygodnika.

Ewa postanowiła spełniać swoje muzyczne ambicje nie w Polsce, a za oceanem, co początkowo podobno zmartwiło Artura, który jest z nią bardzo związany. Dlatego też stanowił dla niej największe wsparcie nawet wtedy, kiedy wyjechała do Los Angeles:

Gdy sama zaczęła komponować, tata był jej pierwszym recenzentem, słuchał wszystkiego co stworzyła, doradzał – informował jakiś czas temu jeden z tygodników.

W Stanach Zjednoczonych Żmijewska poznała wokalistkę Shandy. Jeszcze w trakcie studiów wokalistki stworzyły duet, który trwa do dziś. Regularnie koncertują w Stanach Zjednoczonych, ciesząc amerykańską publiczność swoją twórczością.

Okazuje się, że być może przed dziewczynami kolejne wyzwanie. Podczas Festiwalu Filmów Polskich w Los Angeles Ewa i Shandy poznały Mietka Szcześniaka, z którym nawiązały świetny kontakt – być może zaowocuje on wspólnym projektem:

Od osób znających piosenkarza dochodzą sygnały, że myślą o wspólnym projekcie. Doskonale się rozumieją, a Szcześniak chciałby stworzyć coś z dziewczynami. Podoba mu się ich podejście do muzyki. Widzi, że mają potencjał i uważa, że wspólnymi siłami mogliby stworzyć coś, co Polacy docenią i pokochają – informuje Życie na gorąco.

Wygląda więc na to, że przed Ewą otwierają się drzwi do kariery w Polsce. Ciekawe, czy skorzysta z tej szansy…

Tabloidy chcą zrobić z Michaela Jacksona potwora! Tym razem ujawniono niewygodne fakty z jego małżeństwa z córką Elvisa!

Gwiazda filmów Patryka Vegi urodziła! Pokazała cudowną sesję z noworodkiem prosto z porodówki!

Georgina Rodriguez nagrała z ukrycia córkę i Cristiano Ronaldo. Ich słodka zabawa rozbroiła Internautów! [WIDEO]


Ewa Żmijewska aktualnie

Ewa Żmijewska aktualnie

Ewa Żmijewska aktualnie

Ewa Żmijewska aktualnie

Ewa Żmijewska aktualnie

Ewa Żmijewska aktualnie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×