Szukaj

20-letnia gwiazda urodziła! Zdradziła imię i płeć dziecka. Pokazała też pierwsze zdjęcie z noworodkiem: “Jestem przeszczęśliwa”

Ewa Niespodziana z Top Model urodziła

Ewa Niespodziana urodziła syna

Ewa Niespodziana z 6 edycji Top Model urodziła syna. Modelka pokazała urocze zdjęcie z chłopcem z porodówki i zdradziła jego imię.

Ewa Niespodziana w 6. edycji Top Model zajęła drugie miejsce. Modelka ma dopiero 20 lat, jednak jakiś czas temu ujawniła na Instagramie, że razem ze swoim partnerem spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Fani Ewy pamiętają opublikowane zdjęcie z badania USG, którym śliczna modelka oznajmiła światu radosną nowinę. Następnie Ewa zdradziła, że wkrótce przywita na świecie syna. Tak tez się stało.

Ewa Niespodziana 8 stycznia została mamą, na świat przyszedł jej synek o imieniu Wiktor:

Jestem Wiktor i kocham spać 08.01.2019 – napisała Ewa, po czym dodała: – Jestem przeszczęśliwa!

Ewa dodała urocze zdjęcie z noworodkiem zrobione w szpitalnym łóżku. Wiadomo, że maluszek i mama mają się dobrze, równie szczęśliwy jest ojciec dziecka, którego Ewa jeszcze przed porodem wychwalała w swoim rozczulającym wpisie:

Cześć mamo i tato. Przed Wami nowy rozdział w życiu. Troszkę się rozpycham na lewo i prawo, ale uwielbiam robić fikołki w Twoim brzuszku. Może będę piłkarzem albo bokserem? Słyszę codziennie głos tatusia jak mówi do brzusia, czyta mi różne bajki i opowiada jak minął jego dzień w pracy to jest przeurocze! Czuję Wasze dłonie na brzuszku, słyszę Wasz śmiech, a co najważniejsze : czuje, że się kochacie! Tatuś sobie dzielnie radzi z NASZYMI zachciankami i nawet nie słyszę, żeby coś marudził! hihi. Ale mam fajnych rodziców – napisała Ewa

Młodym rodzicom gratulujemy.

Ania, Hubert czy Kasia? Znamy zwycięzcę „Top Model 7”! Co to był za finał!

Największa sensacja na finale „Top Model 7”! Uczestniczka poprzedniej edycji pochwaliła się dużym ciążowym brzuszkiem [WIDEO]

19-letnia gwiazda TVN jest w ciąży! Pokazała urocze zdjęcie USG


Czy oglądasz Top Model?

×