NewsyZwyciężczyni "Top Model" Olga Kaczyńska w ciąży. Pokazała krągłości w skąpym bikini. Zdradziła płeć dziecka

Zwyciężczyni "Top Model" Olga Kaczyńska w ciąży. Pokazała krągłości w skąpym bikini. Zdradziła płeć dziecka

Olga Kaczyńska z Top Model w ciąży (fot. AKPA)
Olga Kaczyńska z Top Model w ciąży (fot. AKPA)
Krystyna Miśkiewicz
14.03.2023 10:20, aktualizacja: 14.03.2023 15:02

Top Model to reality show i talent show, które przyciąga przed telewizory ogromną widownię. Fani programu mogli już zobaczyć jedenaście edycji. Każda z nich cieszy się taką samą popularnością. Nie brakuje nie tylko fanów programu, ale też kolejnych osób, które chcą wziąć udział w rywalizacji o sławę i główną nagrodę.

Dzięki formatowi do show-biznesu dołączyło całkiem sporo znanych nazwisk. Najpopularniejszym przedstawicielami programu w świecie gwiazd są zdecydowanie: Karolina Pisarek, Magda Stępień, czy Jakob Kosel. Kilka osób, które wzięło udział w Top Model związało swoją przyszłość z modelingiem inni natomiast stali się influencerami, których poczynania chętnie śledzą fani.

Jedną ze zwyciężczyń programu jest Olga Kaczyńska. Wygrała edycję, która emitowana była w 2011 roku. Miała wówczas 19 lat. Chociaż zachwycała urodą i miała predyspozycje do zawodu, to z czasem zrezygnowała z show-biznesu. Przyznała, że nie jest taki, jak sobie wyobrażała.

Okazało się, że świat show biznesu nie jest do końca dla mnie. Przede wszystkim przez media społecznościowe i to, że trzeba w nich być, pokazywać, co zjadłam na śniadanie i żeby to się wszystko kręciło. To nie do końca było moje i nie rozumiałam zainteresowania moją osobą tylko dlatego, że byłam w programie - zwierzyła się w DDTVN.

Niedawno Olga pochwaliła się zdjęciami ze ślubu. A teraz wyjawiła, że jest w ciąży.

Top Model: Olga Kaczyńska jest w ciąży

Olga Kaczyńska zrezygnowała z życia w blasku fleszy i zajęła się edukacją. Ukończyła Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu i może pochwalić się dyplomem lekarza. Wspaniale układa się też jej życie prywatne. Niedawno wzięła ślub, a teraz z mężem oczekują na narodziny dziecka. Niedoszła modelka pochwaliła się krągłościami na basenie, a przy okazji zdradziła płeć. Już niedługo będzie miała córeczkę.

Tylko my troje - podpisała zdjęcie.

Pod wpisem oczywiście nie zabrakło gratulacji, do których my też się przyłączamy.

Top Model: Olga Kaczyńska wzięła ślub

Olga w 2021 roku wzięła ślub ze swoim ukochanym Łukaszem Samolińskim. Para poznała się na studiach, a w 2019 roku doszło do zaręczyn podczas wyjazdu na Kubę. Po ceremonii szczęśliwa panna młoda podzieliła się z fanami pięknymi zdjęciami.

Nic nam więcej nie potrzeba - pisała wówczas.

Wiadomo, że Olga jest niemal na półmetku ciąży, ponieważ wyjawiła, że to 24 tydzień. Na rozwiązanie przyjdzie jeszcze trochę poczekać, ale miejmy nadzieję, że pochwali się zdjęciem córeczki.

  • Olga Kaczyńska ślub
  • Olga Kaczyńska wygrała Top Model w 2011 roku
  • Olga Kaczyńska współpracuje z markami
  • Olga Kaczyńska jest w ciąży
  • Olga Kaczyńska jest w ciąży
  • Olga Kaczyńska wyszła za mąż
  • Olga Kaczyńska, Anna Bałon, Joanna Krupa – finał Top Model
  • Olga Kaczyńska wygrała Top Model w 2011 roku
  • Olga Kaczyńska - podróż poślubna
  • Olga Kaczyńska - podróż poślubna
[1/10] Olga Kaczyńska ślub
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także