Olga Kaczyńska kilka tygodni temu wzięła ślub, teraz pochwaliła się zdjęciami. Nie bez powodu wygrała Top Model. Olśniewająca sesja!

Olga Kaczyńska ślub

Olga Kaczyńska ślub

Olga Kaczyńska, zwyciężczyni Top Model, wzięła ślub. Właśnie pochwaliła się sesja zdjęciową z plaży. Wyglądała olśniewająco.

Olga Kaczyńska pojawiła się w Top Model 10 lat temu. Przeszła przez boot camp i zamieszkała w domu modelek. Przez cały program zachwycała jurorów swoją urodą, a także zaangażowaniem we wszystkie zadnia, no i co najważniejsze, skradła serca widzów. Doszła aż do finału, który to właśnie ich głosami wygrała. Tuż za nią uplasowały się wówczas Anna Bałon oraz Michalina Manios.

Kaczyńska po zakończeniu programu przez pewien czas rozwijała karierę w modelingu, pracując dla największych światowych marek, takich jak Dior. Chodziła też w pokazach. Miała wszelkie predyspozycje do tego, by podbić branżę, ale zdecydowała, że zwiąże życie z inną profesją i w 2015 roku rozpoczęła studia medyczne.

Olga Kaczyńska z Top Model pokazała sesję ślubną

W 2019 roku Olga Kaczyńska zaręczyła się z Łukaszem Samolińskim. Poznali się w czasie studiów. Ukochany poprosił ją o rękę w Cienfuegos, mieście leżącym na południowym wybrzeżu Kuby. Zwyciężczyni Top Model tą szczęśliwą wiadomością pochwaliła się w mediach społecznościowych — pokazała śliczny pierścionek.

Na początku zakochani wzięli ślub. Olga nie od razu przekazała te radosne wieści, ale zrobiła to jedna z jej znajomych oraz jej ukochany, który w sieci funkcjonuje jako Rudson Dżentelmen. Kilka dni potem ona sama pokazała pierwsze fotki, a teraz pochwaliła się sesją na plaży.

Nic nam więcej nie potrzeba – napisała.

Olga pochwaliła się także krótkim wideo, na którym widać, jak piękną uroczystością był jej ślub. Panna młoda olśniewała, a goście świetnie się bawili.

Internauci podziwiają sesję i nie szczędzą komplementów Oldze i jej mężowi. Tworzą wyjątkowo malowniczą parę.

  • Piękni jesteście.
  • Cudowna sesja, a wy wyglądacie na wyjątkowo dobraną parę. Duzo miłości.
  • Suknia boska, panna młoda olśniewająca, pan młody szczęściarz. Cudownie!
  • Dużo szczęścia na nowej drodze życia, piekni, modzi, dużo dobrego przed wami – piszą.

Nie bez powodu Olga wygrała Top Model. Wygląda cudnie i pozuje, jak na profesjonalistkę przystało.


Olga Kaczyńska - sesja ślubna

Olga Kaczyńska - sesja ślubna

Olga Kaczyńska - sesja ślubna

Olga Kaczyńska - sesja ślubna

Olga Kaczyńska wyszła za mąż

Olga Kaczyńska wyszła za mąż

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×