NewsyScarlett Johansson urodziła. Znamy płeć i imię dziecka

Scarlett Johansson urodziła. Znamy płeć i imię dziecka

Scarlett Johansson urodziła
Scarlett Johansson urodziła
Magda Kwiatkowska

18.08.2021 21:45, aktual.: 18.08.2021 23:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Scarlett Johansson w wieku 8 lat zadebiutowała w spektaklu Sophistry, a nieco później zaczęła regularnie grywać w reklamach telewizyjnych. Na dużym ekranie widzowie po raz pierwszy mogli zobaczyć ją w 1994 roku w filmie Małolat. Producenci szybko dostrzegli w niej potencjał. Dwa lata później zagrała już główną rolę w produkcji Manny i Lo, gdzie wystąpiła u boku swojego brata bliźniaka, Huntera. Za to wcielenie otrzymała nominację do Independent Spirit Awards w kategorii najlepsza główna rola żeńska.

Aktorka obecnie uznawana jest za jedną z najpiękniejszych gwiazd Hollywood. Ma szerokie grono fanów, którzy oglądają niemal wszystkie produkcje z jej udziałem oraz wyszukują szczegółów na temat jej życia prywatnego.

Johansson trzykrotnie wychodziła za mąż. W 2008 roku poślubiła Ryana Reynoldsa, jednak ich małżeństwo przetrwało zaledwie trzy lata. Jej drugim mężem był Romain Dauriace, z którym doczekała się córeczki Rose Dorothy. W 2017 roku postanowili się rozwieść. Obecnie aktorka układa sobie życie u boku Colina Josta. Para właśnie powitała na świecie pierwsze wspólne dziecko.

Scarlett Johansson urodziła. Płeć i imię dziecka

O tym, że Scarlett jest w ciąży, jako pierwsze poinformowały zagraniczne portale. Plotka o tym, że aktorka jest w ciąży, miała krążyć w Hollywood już od jakiegoś czasu, jednak gwiazda długo jej nie potwierdzała.

Scarlett spodziewa się dziecka, ale wciąż milczy i nie chce robić z tego powodu zamieszania. Ona i Colin są bardzo podekscytowani na przyjście pociechy na świat – zdradzało źródło portalu Page Six.

Gwiazda przez długi czas nie pojawiała się publicznie, co dodatkowo podsycało ten fakt. Zrezygnowała nawet z promocji filmu Czarna Wdowa, nowej produkcji Marvela, gdzie wciela się w jedną z głównych ról.

Możemy jedynie snuć domysły, że aktorka chciała przeżyć czas ciąży w gronie najbliższych, dlatego też na kilka kolejnych miesięcy usunęła się w cień.

W środę 18 sierpnia informację o tym, że aktorka urodziła, przekazał magazyn People, wstrzymując się na razie z publikacją szczegółów takich jak płeć czy imię dziecka.

Kilka godzin później narodziny potomka potwierdził dumy ojciec, Colin Jost. Zdradził, że ma syna, a na imię dali mu Cosmo.

Ok, ok, mamy dziecko. Nazywa się Cosmo. Bardzo go kochamy. Prywatność byłaby bardzo ceniona. W przypadku wszystkich zapytań prosimy o kontakt z naszym publicystą @chethinks - napisał.

Kim jest Colin Jost?

Jost urodził się 29 czerwca 1982 roku. Jest znanym amerykańskim komikiem, aktorem i scenarzystą. To on od 2005 roku był odpowiedzialny za przebieg wszystkich spotkań z gwiazdami w Saturday Night Live, a od 2014 roku współtworzył Weekend Update.

Colin po raz pierwszy spotkał się ze Scarlett w 2006 roku na planie SNL. Aktorka została zaproszona do programu, a on był odpowiedzialny za przygotowanie scenariusza tego spotkania. Po kilku latach trafili na siebie ponownie, a między nimi zrodziło się płomienne uczucie. W maju 2019 roku zakochani zaręczyli się, a rok później wzięli ślub.

 • Scarlett Johansson - SAG Awards 2020
 • Scarlett Johansson – Złote Globy 2020, kreacja: Armani
 • Scarlett Johansson - Emmy 2018
 • Colin Jost i Scarlett Johansson
 • Colin Jost i Scarlett Johansson
 • Colin Jost i Scarlett Johansson
 • Scarlett Johansson – BAFTA 2020, kreacja: Versace
 • Colin Jost i Scarlett Johansson
 • Colin Jost i Scarlett Johansson
 • Scarlett Johansson – Oscary 2020, kreacja: Giorgio Armani
 • Scarlett Johansson i Colin Jost - Emmy 2018
[1/11] Scarlett Johansson - SAG Awards 2020
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także