Ewa Farna na wielkiej gali pierwszy raz zaprezentowała ciążowy brzuszek. Obcisły kombinezon idealnie podkreślił krągłości

Ewa Farna

Ewa Farna

Ewa Farna spodziewa się drugiego dziecka. Poinformowała o tym fanów kilka dni temu. Teraz w całej okazałości pokazała swój ciążowy brzuszek. Jak wygląda?

Ewa Farna to wokalistka, która na scenie obecna jest już od wielu lat. Karierę w show-biznesie zaczynała jako nastolatka. Ma ona mocno utrudnione zadanie, ponieważ tworzy w dwóch językach. Na co dzień mieszka i żyje w Czechach, gdzie się urodziła i wychowała, ale z wielkim powodzeniem udało jej się także podbić polski rynek muzyczny. Gwiazda w każdym z tych dwóch krajów cieszy się niesłabnącą popularnością.

Artystka cały czasie jest na topie, a jej życiem interesuje się spora grupa fanów. Gwiazda chętnie udziela wywiadów, ale swoją prywatność stara się trzymać z dala od blasku fleszy. Czasami zrobi jednak wyjątek i opowie co nieco o mężu i synku. Z wielkim zaangażowaniem prowadzi też swoje konto na Instagramie, gdzie jej sympatycy mogą podejrzeć, jak wygląda życie piosenkarki po zejściu ze sceny.

Ewa Farna pokazała ciążowy brzuszek

Ewa Farna od początku kariery nie zwalnia tempa. Cały czas wydaje nowe przeboje i gromadzi wokół siebie kolejnych fanów. Wspaniale układa się także jej życie prywatne. W 2017 roku została żoną członka swojego zespołu, Martina Chobota. Para pobrała się w tajemnicy przed mediami, a o uroczystości poinformowali dopiero po fakcie. W 2019 roku na świat przyszedł ich synek Artur. Teraz małżonkowie spodziewają się kolejnej pociechy. Piosenkarka ogłosiła to przy okazji informacji o nowej płycie.

Było to kilka dni temu, a teraz po raz pierwszy możemy zobaczyć ciążowy brzuszek artystki w całej okazałości. Ewa odebrała nagrodę Złotego Słowika w Czechach, a podczas gali mogliśmy podziwiać jej krągłości. Zdjęciami stylizacji pochwaliła się też na Instagramie.

ZŁOTY SŁOWIK !!!! Ciało, piękne koncerty, 15-lecie, płyta UMAMI i dziecko u mamy. Dziękuję – napisała.

Ewa ma co najmniej kilka ważnych powodów do świętowania, ale i tak to jej ciążowe krągłości przyciągnęły największą uwagę. Gwiazda minionego wieczoru zdecydowała się założyć obcisły kombinezon, który idealnie podkreślił jej sylwetkę. Skórzany top z długim rękawem zwracał uwagę na dekolt, ale oczy fanów i tak skierowane były ciążowy brzuszek, który jest już bardzo mocno widoczny.

Wygląda na to, że przyszła mama powoli może przygotowywać się do porodu. Pod zdjęciami nie brakuje też komplementów od fanów, którzy zgodnie uważają, że w tym stanie Ewa promienieje. Więcej zdjęć w naszej galerii.


Ewa Farna pokazała ciążowy brzuszek

Ewa Farna pokazała ciążowy brzuszek

Ewa Farna pokazała ciążowy brzuszek

Ewa Farna pokazała ciążowy brzuszek

Ewa Farna pokazała ciążowy brzuszek

Ewa Farna pokazała ciążowy brzuszek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×