Szukaj

Ewa Chodakowska w bikini szaleje w śniegu jak na rajskiej plaży! Rozgrzała okolicę do czerwoności!

Ewa Chodakowska w bikini na śniegu

Ewa Chodakowska w bikini na śniegu

Ewa Chodakowska wskoczyła w bikini i szaleje na śniegu. Trenerka rozebrała się do rosołu i pokazała jak bawi się na trzaskającym mrozie. Internauci byli zachwyceni. Zobaczcie zdjęcie!

Zima to szczególny czas dla wszystkich, którzy lubią dbać o formę i chcą być gotowi na lato. Wiosna i cieplejsze temperatury nadejdą już za kilka miesięcy, więc wzmożone treningi i diety realizowane w ramach “noworocznych postanowień” są obecnie bardzo w modzie. W końcu bikini body to marzenie każdej kobiety, która lubi wylegiwać się na plaży. Ewa Chodakowska zdecydowała w tym roku, że wcale nie potrzebuje rajskiej plaży i słońca, by chwalić się swoimi boskimi kształtami w skąpym stroju kąpielowym. Wręcz przeciwnie.

Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, które jednocześnie zmroziło i zachwyciło fanów gwiazdy. Chodakowska wskoczyła bowiem w kuse czerwone bikini, do którego dobrała… czapkę, szalik, żółte skarpetki i sportowe buty. W takim rynsztunku wybrała się na zimowe szaleństwa. Na fotografii najbardziej rzuca się w oczy ogromna ilość śniegu i półnaga Ewa, która zdaje się kompletnie nie przejmować faktem, że temperatura jest ujemna, a mróz trzaskający. Wręcz przeciwnie, sprawiała wrażenie całkiem zadowolonej!

Fani byli oczarowani jej ciałem, ale wielu dopytywało się, czy Ewie nie było przypadkiem zimno.

Jak myślicie? Było? 😉

Ewa Chodakowska zagrała w komedii romantycznej! Paulina Sykut oceniła jej talent aktorski [WIDEO]

Zamykają magazyn Ewy Chodakowskiej! Gwiazda nie daje za wygraną. Wpadła na rewelacyjny pomysł

Ewa Chodakowska całą noc męczyła się z ubieraniem choinki! Efekt końcowy powalił z nóg nawet jej małżonka!


Czy Ewa Chodakowska ma dobry styl ubierania?

×