Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Ewa Chodakowska znów ma na pieńku z fankami? Tym razem poszło o jej BATONY! „Można się tylko chorób nabawić”

Ewa Chodakowska znów kłóci się z fankami


Ewa Chodakowska broni swoich dietetycznych batonów

Ewa Chodakowska postanowiła pójść w ślady Anny Lewandowskiej, która zrewolucjonizowała rynek zdrowych przekąsek w Polsce swoimi produktami pod marką Foods by Ann i wypuściła własne, zdrowe batoniki. Nie obyło się oczywiście bez złośliwych komentarzy, że „Choda” próbuje wygryźć „Lewą” z biznesu i depcze jej już po piętach, ale na szczęście żadna z trenerek się tym nie przejęła.

Batoniki Be Raw i kuleczki skomponowane przez Ewę mają być zdrowe, pożywne i zastępować klasyczny cheat meal, czyli drobne odstępstwa od diety, którą stosujemy na co dzień. Znając trenerkę, na pewno przygotowała dla swoich fanek coś przepysznego – niestety, nawet gdyby były to najlepsze batony na świecie, jeśli ktoś chce się przyczepić, bez problemu to zrobi. Tym razem użytkowniczki wzięły sobie za punkt honoru udowodnienie Ewie, że jej batoniki mają jedynie powiększać trenerce konto, a ich cena woła o pomstę do nieba:

Taka cena? Cztery batony za dwie dychy?! Myślę, że nie każdy może sobie na to pozwolić – napisała jedna z nich

Ewa natychmiast jej odpowiedziała:

To nie mus. Nikt nie każe Ci inwestować w swoje zdrowie. W przyszłości wyrównasz wydatki u lekarza

Reakcja użytkowniczek Facebooka była oczywista…

Aha, bo bez Twoich produktów nie ma inwestowania w zdrowie tylko w lekarza? Ile ludzi przez tysiące lat bez nich wytrzymało i byli szczęśliwi. Tak wysoka cena produktu świadczyć może o małym popycie!

..ale Chodakowska natychmiast przypomniała im, że zależy jej jedynie na ich zdrowiu. I że należy czytać ze zrozumieniem:

Babki, wyluzujcie. Jak wy się wszystkiego czepiacie! Mężowie wytrzymują? Napisałam w odniesieniu do zdrowych produktów, nie do moich batonów.
Generalizuję! Jeśli nie inwestujesz teraz w zdrowie, to kiedyś zainwestujesz w lekarza, naturalna kolej rzeczy.
Przyznaję, że mam ubaw dziś z tych wszystkich ofuczanych komentarzy. Produkt jest MEGA! Przyznają to moi dietetycy, którzy są i muszą być obiektywni. Cenowo tańczy od konkurencyjnych batonów RAW bo tych ceny sięgają do 10 złotych. Zatem jest wybór.
Współczuję wam stresu. Od tego też można się tylko chorób nabawić.

Oszaleć można z takimi fankami!

Mamy medialną bitwę na batony?! Ewa Chodakowska kontra Anna Lewandowska!

Osi Ugonoh została trenerką! Powraca w wielkim stylu i bez zastanowienia wskazuje królową fitnessu! Ewa Chodakowska czy Anna Lewandowska? [WIDEO]

Ewa Chodakowska rzuciła wyzwanie Annie Lewandowskiej!

Anna Lewandowska vs Ewa Chodakowska. Która lepsza?Komentarzy: 1


Gość | 28 października 2017, 10:23

Niektóre to aż zżera zazdrość! Kto Wam karze kupować jej batony!? Wolny wybór! Czego i czemu się czepiacie!?


Dodaj komentarz
×