Eurowizja Junior 2021. Wielkie zmiany na kilka dni przed rozpoczęciem. Organizatorzy musieli odwołać ważną część wydarzenia

Eurowizja Junior 2021

Eurowizja Junior 2021

Eurowizja Junior 2021. Wielkie zmiany tuż przed rozpoczęciem konkursu. Niestety organizatorzy byli zmuszeni do podjęcia takiej decyzji. Co dalej?

Eurowizja Junior 2021 zbliża się wielkimi krokami. Nieoczekiwanie organizatorzy wprowadzili spore zmiany. Wielkie otwarcie zostało odwołane ze względu na falę zarażeń na COVID-19. Co dalej z Konkursem Piosenki dla dzieci?

Roksana Węgiel oraz Viki Gabor dwa razy z rzędu zapewniły Polsce zwycięstwo na Eurowizji Junior. W tym roku nasz kraj w Paryżu ma reprezentować Sara Egwu-James, której udało się zwyciężyć w 4. edycji The Voice Kids. Młoda artystka niemal od razu była typowana na największą faworytkę programu. Nic więc dziwnego, że udało jej się dotrzeć do finału, w którym okazała się bezkonkurencyjna. 13-latka często porównywana jest do młodej Whitney Houston, co także jest dla niej sporym wyróżnieniem.

Eurowizja Junior 2021. Odwołano otwarcie

Kilka tygodni temu odbyły się preselekcje do Eurowizji Junior. Sara zaprezentowała stworzony na tę okazję utwór Somebody. Powaliła wszystkich na kolana. Zaraz po ogłoszeniu wyników udzieliła wywiadu reporterce Jastrząb Post. Gwiazda nie kryła zadowolenia z faktu, że to ona pojedzie reprezentować Polskę:

Ja nie mogę uwierzyć w to, co tu się wydarzyło. Jestem spokojna, ale w środku te emocje tak buzują, że chyba zaraz się popłaczę. Wiadomo, że jest stres. Ale starałam się, aby dać z siebie 100% i wydaje mi się, że tak było. Nie wierzę w to, co się stało – opowiadała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Rok temu dziecięcą Eurowizję wygrała Valentina, która pochodzi z Francji. Z tego właśnie powodu, konkurs w tym roku ma odbyć się w Paryżu. Oficjalne otwarcie będzie miało miejsce 13 grudnia. Jednak z uwagi na wzrost zakażeń na COVID-19 zdecydowano zrezygnować z tradycyjnej formy. Wydarzenie przeniesie się do sieci. Organizatorzy podjęli taką decyzją, ponieważ nie chcieli narażać siebie oraz uczestników. Przedstawienie reprezentantów publiczności odbędzie się jedynie w formie wirtualnej.

Już 19 grudnia odbędzie się finał Eurowizji Junior 2021.

Trzymamy kciuki za występ Sary Egwu-James. Będziecie oglądać?


Sara Egwu James - Finał The Voice of Poland 12

Sara Egwu James - Finał The Voice of Poland 12

Sara Egwu-James

Sara Egwu-James

Sara Egwu-James na koncercie na Jasnej Górze

Sara Egwu-James na koncercie na Jasnej Górze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×