„Emily w Paryżu” wraca z trzecim sezonem! Mamy pierwsze zdjęcia z planu. Kiedy premiera na Netflixie?

Emily w Paryżu, trzeci sezon

Emily w Paryżu, trzeci sezon

Emily w Paryżu. Pierwsze zdjęcia z planu trzeciego sezonu. Kiedy trafi na Netflixa? Czy nakręcono już premierowe odcinki?

Emily w Paryżu, to produkcja, która cieszy się ogromną popularnością wśród widzów Netflixa. Serial opowiada o młodej Amerykance, która przeprowadza się do Paryża, by wesprzeć tamtejszy oddział agencji PR, dla której pracuje. Do tej pory fani serialu mieli okazję zobaczyć dwa sezony opowieści, rozgrywającej się w urokliwym mieście miłości. Zakończenie ostatniego z nich jasno wskazywało, że serial doczeka się kontynuacji. Wiosną producenci poinformowali, że widzowie zobaczą przynajmniej jeszcze dwie kolejne serie.

Emily w Paryżu, trzeci sezon. Pierwsze zdjęcia z planu

Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia trzeciego sezonu Emily w Paryżu, na których znajdują się gwiazdy serialu: Lily Collins, Ashley Park, Lucas Bravo, Lucien Laviscount, Philippine Leroy-Beaulieu, William Abadie, Bruno Gouery i Camille Razat.

W najnowszym sezonie produkcji nie zabraknie nieoczekiwanych zwrotów akcji, a scenariusz z pewnością dostarczy widzom sporo emocji. Akcja rozpoczyna się rok po przeprowadzce Emily z Chicago do Paryża. Główna bohaterka znajduje się na rozdrożu w każdym aspekcie swojego życia. W obliczu dwóch bardzo różnych ścieżek będzie musiała podjąć trudną decyzję i odkryć, gdzie dokładnie leży jej lojalność – zarówno w pracy, jak i w jej życiu uczuciowym – oraz co te decyzje oznaczają dla jej przyszłości we Francji.

Drugi sezon zakończył się przed podjęciem przez Emily decyzji o wyprowadzce z Paryża. Udostępnione w sieci kadry wskazują, że Amerykanka pozostanie w stolicy Francji i nie zrezygnuje z walki o serce Gabriela – szefa kuchni popularnej restauracji. Finałową scenę możecie obejrzeć poniżej.

Trzeci sezon uwielbianego przez widzów serialu Emily w Paryżu trafi na ekrany już niebawem. Jak zdradził serialowy Gabriel, czyli Lucas Bravo, ostatni klaps na planie serii padnie lada dzień, bo 30 września. Data premiery nie jest jeszcze znana, ale wiele wskazuje na to, że nowe odcinki zobaczymy jeszcze w tym roku.


Emily w Paryżu - trzeci sezon

Emily w Paryżu - trzeci sezon

Emily w Paryżu - trzeci sezon

Emily w Paryżu - trzeci sezon

Emily w Paryżu - trzeci sezon

Emily w Paryżu - trzeci sezon

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×