Zaskakujące wyznanie Edyty Górniak. „Jeszcze mogę odkryć różne upodobania”. Zmieniła orientację?!

Edyta Górniak gejowski magazyn Replika okładka wywiad

Edyta Górniak gejowski magazyn Replika okładka wywiad

Edyta Górniak o społeczeństwie LGBT

Nie od dziś wiadomo, że Edyta Górniak czynnie wspiera społeczeństwo LGBT, jest za związkami partnerskimi i równouprawnieniem, a niedawno pojawiła się nawet na okładce branżowego magazynu Replika. Jej fani są zachwyceni tym poparciem, bo kwestie osób homoseksualnych w Polsce wciąż budzą sporo kontrowersji. Nikt chyba nie spodziewał się jednak, że Górniak sama mogłaby chcieć zmienić orientację!

Podczas wywiadu zapytana o Replikę odparła, że odzew fanów był bardzo miły i przeczytała wiele pełnych poparcia wiadomości. Odniosła się również do jednej z nich – w której fan stwierdził, że byłaby niezłym gejem:

Pamiętam wypowiedź, że „gdybym była mężczyzną, pewnie byłabym gejem”. Różne rzeczy mogą się wydarzyć, mogę odkryć różne upodobania, natomiast jestem zdania, że te słowa płynęły z tego, że generalnie uważa się całe społeczeństwo gejowskie za osoby szczególnie wrażliwe na piękno. W ogóle wrażliwe. Jeśli za taką jestem uważana, to super. Chciałabym się zawsze kojarzyć z dobrem i z pięknem w miarę możliwości – wyjawiła w rozmowie z Faktem.

Tego zdecydowanie nikt się nie spodziewał, ale Edycie trudno odmówić jednego -faktycznie kojarzy się z pięknem i wrażliwością, a jej niesamowity głos doskonale sprawdza się przy balladach miłosnych i w ponadczasowych hitach.

Tak Edyta Górniak odda hołd księżnej Dianie podczas występu dla rodziny królewskiej! Książę William i księżna Kate będą poruszeni

Szokujące słowa babci Dariusza Krupy! Naprawdę powiedziała to o swoim wnuczku? „Ma mi go być żal?”. Dorzuciła pięć groszy na temat Edyty Górniak!

Edyta Górniak idzie jak burza! Właśnie nagrała piosenkę do nowego kinowego hitu!


Edyta Górniak na okładce gejowskiego magazynu Replika

Edyta Górniak na okładce gejowskiego magazynu Replika

Edyta Górniak ze święconką

Edyta Górniak ze święconką

Edyta Górniak – finał The Voice Kids

Edyta Górniak – finał The Voice Kids

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×