NewsySyn Edyty Górniak wypowiedział się o jej twórczości. Śmiałe wyznanie Allana może wprawić fanów w osłupienie

Syn Edyty Górniak wypowiedział się o jej twórczości. Śmiałe wyznanie Allana może wprawić fanów w osłupienie

Allan Krupa i Edyta Górniak
Allan Krupa i Edyta Górniak

13.04.2022 20:40, aktual.: 13.04.2022 23:57

Allan Krupa to syn Edyty Górniak. Chłopak jakiś czas temu skończył osiemnaste urodziny i tym samym wszedł w dorosłość. Przy tej okazji postanowił się trochę usamodzielnić. Z pomocą mamy wydał debiutancki singiel i teledyskEnso, bo taki pseudonim przybrał, opublikował utwór w konwencji hip-hopu i zdobył przychylne komentarze.

W rozmowie z Jastrząb Post powiedział, że zdecydował się na nagranie piosenki, by "zejść z pleców mamy". Wyjaśnił nam, że miał duży wpływ na stworzenie samego wideoklipu.

Scenariusz napisałem ja, ze względu na to, że miałem swoją wizję w głowie i myślę, że nie dałbym rady komuś innemu oddać tego zadania. Nie mógłbym podejść do producenta i poprosić o to, by napisał mi klip do tego utworu. Myślę, że większość raperów, którzy piszą teksty, mają już przy pisaniu, albo po nagraniu utworu wizję w głowie. Miałem swoje wizje i przelałem je na papier. Starałem się, aby to dla wszystkich było zrozumiałe. I – jak przekonaliśmy się dzisiaj – w miarę było. Więc to, co było na papierze, już jest na kamerze – mówił zadowolony z efektów.

Teledysk obejrzycie poniżej.

Od czasu premiery Allan nie może narzekać na brak zainteresowanie ze strony mediów. Niedawno pojawił się w radiu Eska, w którym wypowiedział się o swojej twórczości, ale również na temat ukochanej mamy. Część jego wypowiedzi może się okazać sporym zaskoczeniem dla fanów.

Allan Krupa o Edycie Górniak. Co powiedział?

Allan przyznał, że już jako czterolatek zrozumiał, kim jest jego mama w show-biznesie.

Raz siedzieliśmy w salonie i oglądaliśmy telewizję. I akurat był replay z jakiegoś koncertu i spojrzałem na nią, spojrzałem na telewizor, i zapytałem: "mamo, to ty?". I wtedy się wydało – przytoczył historię z dzieciństwa.

Dodał, że jest dumny z Edyty, ale są też negatywy, gdyż ludzie patrzą na niego przez jej pryzmat. Dość zaskakujące jest jednak kolejne wyznanie syna diwy. Młody raper przyznał, że nie zna jej twórczości! Jak się okazuje, kojarzy tylko największe przeboje mamy.

Myślę, że tak 60% jej twórczości nie znam nawet. Pewnie usłyszałem, bo jeździłem z nią na koncerty, ale gdyby ktoś mnie zapytał, z jakiego utworu jest ten tekst, to bym nie powiedział – wyjaśnił.

Wśród ulubionych utworów wskazał: Jak najdalej, Glow On i On The Run.

A wy lubicie twórczość Edyty Górniak?

  • Allan Krupa i Edyta Górniak w 2018 roku
  • Edyta Górniak i Allan Krupa
  • Allan Krupa w Esce
  • Allan Krupa - teledysk
  • Edyta Górniak w zielonej sukience
  • Allan Krupa w teledysku "Lambada" | fot. YouTube
  • Edyta Górniak - Wiktory 2021
  • Allan Krupa w teledysku "Lambada" | fot. YouTube
[1/8] Allan Krupa i Edyta Górniak w 2018 roku
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także