Edyta Górniak pokazała, jak czule przytula się do uroczego przystojniaka. „Miłość jest światłem”. Ten widok osłodzi wam poniedziałek!

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak wrzuciła do sieci nowe zdjęcia. Nie była na nim sama! Towarzyszył jej niezły przystojniak. Czule się do niego wtuliła. 

Edyta Górniak od lat jest w ścisłej czołówce polskich artystów estradowych. Ogólnokrajową popularność przyniósł jej pamiętny występ na Konkursie Piosenki Eurowizji w 1994 roku. Przebój To nie ja! zapewnił jej drugie miejsce. Od tego czasu wydała siedem albumów studyjnych, które nie tylko zajęły wysokie lokaty w zestawieniu OLiS, ale również zostały obsypane statusami złotych i platynowych płyt. Jeśli chodzi o życie uczuciowe, to diwa nie ma w nim szczęścia.

Kolorowa prasa łączyła ją z Piotrem GembarowskimPiotrem KraśkąRobertem Kozyrą i Mateuszem Zalewskim. W 2005 roku poślubiła Dariusza Krupę. Również i ten związek nie przeszedł próby czasu. Owocem małżeństwa z Dariuszem jest jedyny syn wokalistki, Allan. Mama zawsze może na niego liczyć i sama wspiera go w rozwijaniu kariery rapera. Po rozwodzie Edyta próbowała jeszcze jakoś ułożyć sobie życie. Ostatni partner, Andrzej, nadużył jej zaufania i ją zdradził.

Z zasady mierzę ludzi swoją miarą. W tym ostatnim przypadku, gdyby nie ciąża, która była wynikiem zdrady, być może nadal nieświadoma wiernie trwałabym w związku, nie wiedząc, że Andrzej ma skłonności do zdrad, a także psychopatii, czyli manipulacji innymi ludźmi. Myślę, że to rodzaj patologii, jeśli mężczyzna, nawet kiedy tamta kobieta była już w ciąży, nadal prosił mnie, abym go nie zostawiała i abyśmy nadal się spotykali. Dając prezenty i kwiaty z przeprosinami, tłumacząc, że tak bardzo tęsknił za mną, że po prostu mnie zdradził – wyznała Super Expressowi.

W niedzielny wieczór na profilu Edyty na Instagramie zagościł uroczy materiał.

Edyta Górniak z uroczym przystojniakiem

50-letnia diwa wrzuciła na Instastory urocze zdjęcie, do którego zapozowała, przytulona do maskotki tzw. Baby Yody – jednej z postaci z serialu The Mandalorian, którego akcja rozgrywa się w uniwersum Gwiezdnych wojen.

Miłość jest światłem, miłość jest wiedzą – napisała.

Jak podoba się wam nowe zdjęcie diwy?


Edyta Górniak pokazała tort

Edyta Górniak pokazała tort

Edyta Górniak - 50. urodziny. Zdjęcia paparazzi

Edyta Górniak - 50. urodziny. Zdjęcia paparazzi

Edyta Górniak - 50. urodziny. Zdjęcia paparazzi

Edyta Górniak - 50. urodziny. Zdjęcia paparazzi

Komentarze

 • Nickt pisze:

  Myślę sobie jak bardzo musisz być bardzo nieszczęśliwy skoro wylewasz tyle jadu na jakby nie patrząc zupełnie obcą Ci osobę.

  • ewa pisze:

   Brawo p.Nickt

  • Gosia pisze:

   W dziecinstwie to ona nie widziała i nie doswiadczyla miłości tak też mając swoje doświadczenia facet cięty z metra jest bezpieczny taka to jest ta kosmiczna Edzia
   Współczuję braku miłości ale żeby ją mieć trzeba ją było dać.i sztucznych laleczek nie trzeba byliby przytulać ojojoj coraz bardziej ta kobieta odlatuje niedługo zacznie gaworzyć zamiast śpiewać

 • Gość Wspaniała. pisze:

  Górniak, zajmij się wychowaniem swojego syna, bo robi Ci duże problemy. A Ty o pierdolach opowiadasz. Ciebie trzeba wychować. Bo jakąś taka Jesteś nie pewna.

 • Gość pisze:

  Piękna, jak zawsze. Oby znalazła miłość i spokój.

 • Gość pisze:

  Ona już sama zaczyna przypominać OBCEGO.

 • Gość Mojsiu Yakuza z Dżagiewnik pisze:

  kurde bo zazdrosny jestem wprawdzie ten Yoda jest ładniejszy niż ja ale cięty z metra ja sie nie spotykam z byle kim jak miałaby by być to bylektóra to nic z tego ja w gwiezdnych wojnach to sie identyfikowałem raczej w tym małpoludzie bo podobny jestem do niego ide sie opić do Kossoli bo Edyta znalazła sobie innego i ja bede pewno sam już zawsze i nic na to nie moge poradzić.

 • Gość pisze:

  Joga szepcze Edzi do uszka…
  Co ma zrobić dla swojego i jego rozwoju…
  Jak kocha to musi go posłuchać …
  Nie ma innej opcji….
  On czeka…👍🙆

  • Gość pisze:

   Ten wyjec który tylko wokalizuje a nie śpiewa , zawsze będzie sama. Kto będzie chciał stara babę która ma koło 4000 lat. Przecież ona jest kompletnie POPIEPRZONA /żeby gorzej nie powiedzieć /. Przebiera że w tych chłopach jak w ulegalkach. A ten Alanek to w końcu wyjdzie że nie wiadomo kto jest jego ojcem. Powinien się odciąć od tej starej mamusi co jeszcze pamięta erę dinozaurów. Ja bym jej nawet osr… nie chciał. JEST ŻAŁOSNA I CIENKA JAK DUPA WEZA.

 • Gośćmisia pisze:

  edzia z ufo

 • Gość pisze:

  Jak inni zdrowia jakie reptikaliny a jakie mają wykształcenie nie mamy wykształcenia jak marketing i zarządzenie no to nie mamy ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×