Edyta Górniak boi się o życie syna. W dramatycznej chwili została zupełnie sama!

Edyta Górniak martwi się o Allana Krupę

Edyta Górniak martwi się o Allana Krupę

Edyta Górniak rozważa powrót do Polski?

Edyta Górniak nie ma lekko w ciągu ostatnich kilku dni. Nie dość, że rozstała się ze swoim ukochanym Williamem McKinneyem, który stał się tym samym kolejnym mężczyzną, który ją zawiódł, to jeszcze martwi się o Allana Krupę. Traumatyczne wydarzenia w Las Vegas – największa masowa strzelanina w historii USA, 59 osób martwych, 500 ranionych – spędza jej sen z powiek.

https://jastrzabpost.pl/newsy/edyta-gorniak-william-mckinney-prezent-instagram_581582.html

Allan dorasta, ma coraz więcej przyjaciół, często wychodzą z domu. Edyta myślała, że w Stanach Zjednoczonych będzie bezpieczna, ale fakt, że każdy obywatel może legalnie posiadać i nosić broń sprawia, że amerykańska utopia zamienia się w koszmar wokalistki. Okropnie przeżywa tragiczną strzelaninę w stolicy hazardu:

Osoba tak wrażliwa, jak ona, przeżywa takie tragedie dużo bardziej niż przeciętny człowiek. Nie mogła spać, była roztrzęsiona. Edyta naprawdę się martwi, tym bardziej, że Allan dorasta i często chodzi ze znajomymi na koncerty. Diwa obawia się, że to, co stało się w Las Vegas, może powtórzyć się w Los Angeles, gdzie mieszkają – wyznaje informator magazynu Na żywo.

Rozstanie z Williamem, który ponoć próbuje odzyskać względy artystki, również nie pomogło. Gdy polała się krew, Edyta była zupełnie sama ze strachem i zmartwieniami. Jak donosi Życie na gorąco, ten związek od początku mógł być skazany na porażkę – William urodził się i wychował w największej i największej hipisowskiej komunie, The Farm.

 

Edyta Górniak wróciła do Williama?! Wystarczyło jedno przypadkowe spotkanie i znów między nimi zaiskrzyło!

 

 


Edyta Górniak - Opole 2017

Edyta Górniak - Opole 2017

Edyta Górniak w Opolu 2017

Edyta Górniak w Opolu 2017

Edyta Górniak - Opole 2017, próba

Edyta Górniak - Opole 2017, próba

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×