Szukaj

Jak podrywają mężczyźni w USA? Edyta Górniak podzieliła się swoimi doświadczeniami: „W Polsce było inaczej”

Edyta Górniak wspomina Princa

Edyta Górniak wspomina Princa

Edyta Górniak o mężczyznach

Edyta Górniak to niekwestionowana królowa polskiej muzyki rozrywkowej. Jej kariera sięga na chwilę obecną już ponad 26 lat na scenie, a fani za każdym razem, gdy wydaje nową piosenkę, są w siódmym niebie. News o jej powrocie na Eurowizję 2016 zelektryzował całą Europę!

Sława ma jednak dla gwiazdy też ciemniejszą stronę. W Polsce nie do końca może sobie pozwolić na anonimowość. Jest rozpoznawalna praktycznie w każdym miejscu i ciężko jej zmagać z problemami życia codziennego. W jaki sposób sobie z tym radzi?

To trudno wytłumaczyć komuś, dla kogo codzienność tutaj w Polsce jest taka zwykła. Przez tę przeprowadzkę ja i mój syn zyskaliśmy ekskluzywność życia codziennego. Spokój, spacery, rozmowy. Nie ma paparazzi. Możemy wszędzie pójść. Tu przebiegałam z budynku do samochodu, z samochodu do domu. W sklepie to tak jak błyskawica. Albo ktoś coś kupował dla mnie, żeby znów nie było zamieszania – mówi w Super Expressie Edyta

Wokalistka zdradziła również jaka jest różnica pomiędzy jej relacjami z mężczyznami pomiędzy Polską a tymi, w jej obecnym miejscu zamieszkania, Los Angeles. Czy Edyta Górniak ma chłopaka?

Muszę się nauczyć reagować na komplementy od mężczyzn. Jestem przyzwyczajona, że jeśli ktoś mnie zatrzymuje na ulicy, to na przykład chce sobie zrobić zdjęcie. A teraz… chcą się umówić na kawę! Ja bardzo szybko musiałam dojrzeć, szybko stanęłam na scenie. Potem była już odpowiedzialność, byłam rozpoznawalną osobą, potem zostałam mamą. Wszystko miałam inaczej, więc ja teraz przeżywam coś, co dla państwa może się wydawać nudne, a dla mnie jest ekscytujące – dodaje gwiazda

Szykuje się nowa miłość w życiu gwiazdy?

Zobacz: Maja Sablewska ujawnia sekrety gwiazd! Marina Łuczenko i Edyta Górniak nie będą zadowolone

Edyta Górniak - Finał Hit hit hurra

Edyta Górniak o relacji z mężczyznami

Edyta Górniak wynajęła dom w Malibu

Edyta Górniak o relacji z mężczyznami


Edyta Górniak - Finał Hit hit hurra

Edyta Górniak - Finał Hit hit hurra

Edyta Górniak w różowej stylizacji

Edyta Górniak w różowej stylizacji

Edyta Górniak na Boxing Night 12

Edyta Górniak na Boxing Night 12

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×