Szukaj

Elżbieta Zapendowska o nowej płycie Edyty Górniak. Takie słowa z jej ust to jak nagroda Grammy

Nowa płyta Edyty Górniak ukaże się jeszcze w tym roku? Wśród osób, które czekają na premierowy materiał jest Elżbieta Zapendowska. Ekspertka od śpiewu złożyła deklarację w tabloidzie.
Elżbieta Zapendowska, Edyta Górniak

Elżbieta Zapendowska, Edyta Górniak

Edyta Górniak w latach 90. była jedyną polską gwiazdą pop, która zrobiła sporą karierę poza granicami kraju. Jej dwie płyty ukazały się w kilkunastu państwach. Szczególnie pierwsza odniosła znaczący sukces. Album Edyta Gorniak zyskał sporą rzeszę fanów w Norwegii, Portugalii, Niemczech i Japonii. Po wydaniu drugiego krążka Invisible piosenkarka skupiła się na życiu prywatnym.

Dyskografię Górniak zamyka płyta My, która ukazała się w 2012 roku. To z niej pochodzą hity Teraz – Tu i On the run. Niewykluczone, że jeszcze w tym roku na rynek trafi kolejny album wokalistki. Jak sama poinformowała – prace nad materiałem są na zaawansowanym etapie.

Elżbieta Zapewndowska czeka na nową płytę Edyty Górniak

Gwiazda niedawno zdradziła, że podczas ostatniego pobytu w Stanach Zjednoczonych nagrała kilka piosenek. Gdyby nie koronawirus, prawdopodobnie ukończyłaby materiał zgodnie z planem, co pozwala przypuszczać, że premierowe nagrania usłyszelibyśmy być może już w wakacje.

2020 rok jest dla Edyty szczególny z jednego ważnego powodu – dokładnie 30 lat temu po raz pierwszy stanęła na dużej scenie.

Taka rocznica wymaga zobowiązuje – wyznała Górniak podczas rozmowy z Kubą Wojewódzkim.

Nowa płyta Górniak z pewnością ucieszy jej fanów, ale nie tylko. Elżbieta Zapendowska, która swego czasu uczyła Edytę śpiewu, zdradziła na łamach Faktu, że czeka na nową muzyczną odsłonę swojej byłej uczennicy. Jej zdaniem diwa na polskim rynku nie ma konkurencji.

Bardzo się cieszę, że Edyta po tylu latach ma gotowe nowe piosenki. Wierzę, że pokaże nimi innym piosenkareczkom, co to znaczy być prawdziwą artystką. Mocno trzymam za nią i te nowe piosenki kciuki, bo to wybitna wokalistka i wybitny talent!

To nie wszystko. Zapendowska zapowiedziała swoją obecność na koncercie Edyty promującym nowy album:

Jeśli Edyta zorganizuje trasę koncertową promującą album, to z chęcią pójdę na koncert.

Takie słowa z ust jednej z najbardziej ostrych ekspertek od śpiewu to prawdziwe wyróżnienie i dodatkowa motywacja do pracy. Z pewnością Edytce zrobi się miło.


Elżbieta Zapendowska, Edyta Górniak, Rudi Szubert

Elżbieta Zapendowska, Edyta Górniak, Rudi Szubert

Elżbieta Zapendowska, Edyta Górniak, Rudi Szubert

Elżbieta Zapendowska, Edyta Górniak, Rudi Szubert

Elżbieta Zapendowska, Edyta Górniak, Rudi Szubert

Elżbieta Zapendowska, Edyta Górniak, Rudi Szubert

Dodaj komentarz

  • Gość MBJellinek -Goldshmit pisze:

    Oliwa śpiewanie jest lepsze jak stanie przy stole operacyjnym i oglądanie tego wszystkiego co sie tam dzieje dlatego ja cie rozumie że masz zrytą psychike bo nie każdy sie nadaje do takiej pracy Prali ci berecik żebyś zapomniała tamte widoki? nie martw sie my sie znamy doskonale ze sobą ale musze ci przyznać że jesteś wyjątkowo piekną kobietą jak na swoje lata to sie naprawde rzadko zdarza i dr Zapędowską tez sobie przypominam ale najlepiej pamietam dr Goldstein bo mi łyżkowałą brzuch kilka razy bez znieczulenia hehehe a ciebie nie było przy tym Eda no bo wiadomo a z 8 razy mnie łyżkowałą i ani słówka nie pisnąłem tylko syczałem sobie no bo to raczej średnio przyjemne jest jak ci wytargują na żywca mieso z brzucha ale najlepiej pamietam oczy UFO które mnie kroiło i usypiało maską podczas drugiej operacji wojsko nie dopuściło już do mnie nikogo żądnego cwoka z oddziału bo bym u sw.Piotra był jakby mnie kroiłą Zając z kolegami bo ona mnie miałą kroić a kroili mnie piloci odrzutowców wojskowych pewno w randze pułkowinika wtedy jeden to ojciec Beaty z MacDonalda a jeden był podobny do tego debila co mi zeby spitolił niedawno ale to nie był na pewno on pamietam jak mówił do mnie oddychaj pamietaj o tym że masz oddychać cały czas i wyglądali w tych maskach jak UFO a mnie zakładali identyczną maske z carnej gumy grubej pewno zadymianie było podczas operacji okadzanie jelit sam chetnie bym pouczestniczył w takiej imprezie ale mało kto sie nadaje do tego

  • Gość pisze:

    Film pokazuje mechanizmy działania Vogule Poland i manipulację. Warto się zapoznać: youtube.com/watch?v=H0DHr65OrSQ&t=4s

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×