Edyta Górniak nagrała nową płytę! Zdradziła szczegóły: „Przywiozłam piękne utwory”. Jest jedno ale

Edyta Górniak - nowa płyta

Edyta Górniak - nowa płyta

Edyta Górniak nagrała nową płytę. Szczegóły zdradziła podczas kwarantanny, w trakcie której przeprowadziła wideo czat z fanami.

Edyta Górniak od kilku tygodni przebywała w Stanach Zjednoczonych. Tam przezywała piękne chwile, ale też i momenty grozy – przebywała w Nashville podczas przejścia tornado. Okazuje się, że w USA pracowała nad nową płytą. Szczegółami podzieliła się z fanami podczas kwarantanny, kiedy już wróciła do Polski.

Edyta Górniak zdradziła szczegóły nowej płyty

Fani Edyty Górniak już od dłuższego czasu z niecierpliwością czekają na nową płytę artystki. Okazuje się, że piosenkarka poleciała do Stanów Zjednoczonych po to, żeby pracować nad nowym materiałem. Prawie udało się jej dokończyć nagrania, ale… no właśnie. Tu wkracza koronawirus.

Edyta nie mogła dokończyć pracy, bo nie czuła się komfortowo daleko od domu. Stresowała się za bardzo tym, że nie jest ze swoim synem i fanami w Polsce. Przerwała nagrania, ale powiedziała fanom, że przywiozła wiele pięknych utworów, a prace będzie kontynuowała. Ma też materiał do dopracowania w kraju, więc wkrótce możemy oczekiwać hitowego wydawnictwa.

A na koniec tego naszego pierwszego spotkania chcę wam powiedzieć, że przez kilka tygodni w Stanach Zjednoczonych nagrywała płytę. I właściwie skończyłabym ją, gdyby nie te okoliczności, bo już byłam bardzo blisko przed metą. Nie byłam jednak w stanie skupić się będąc daleko od mojego syna, i będąc od was, i od mojego kraju, dlatego przerwałam tę pracę. I będę, mam nadzieję, kończyła ją tutaj w Polsce – zdradziła gwiazda.

Na takie nowiny wielu fanów czekało już bardzo długo, więc odzew jest entuzjastyczny. Mimo że Edyta Górniak została objęta kwarantanną, to spodziewamy się, że do studia wejdzie wkrótce. Już spokojna, blisko syna, błyskawicznie dokończy materiał i ucieszy fanów. Trzeba przyznać, że jej zapowiedzi są niezwykle zachęcające. Nie możemy się doczekać.

  • Płyta będzie! Biorę w ciemno.
  • Już nie mogę się doczekać!
  • Wspaniałe wieści – piszą fani.

Przypomnijmy, że w tym roku Edyta świętuje 30-lecie swojej obecności na scenie. A taki jubileusz – jak sama przyznała – do czegoś zobowiązuje…

Zobacz także: Gwiazda walczy z koronawirusem. Na lotnisku straszyła pasażerów w takim stroju


Edyta Górniak - nowa płyta

Edyta Górniak - nowa płyta

Edyta Górniak - nowa płyta

Edyta Górniak - nowa płyta

Edyta Górniak bez makijażu. Jak wygląda?

Edyta Górniak bez makijażu. Jak wygląda?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×