Szukaj

Edyta Górniak nie zaśpiewa na kwietniowej gali Boxing Night. Znamy powód

Edyta Górniak Boxing Night 12

Zmiana daty Boxing Night 12

Edyta Górniak będzie gwiazdą gali Boxing Night 12, która odbędzie się w Częstochowie. Diwa zaśpiewa na otwarciu oraz przed walką wieczoru. Podczas występu będą towarzyszyć jej tancerze z grupy Volt. Do najważniejszego starcia staną Marcin Najman i Jahmai Satisch. Stawką pojedynku będzie tytuł Mistrza Europy w K-1.

Zobacz także: Elegancja z pazurem, tak potrafi tylko Edyta Górniak… Co za dekolt!

Gala Boxing Night 12. z powodów zdrowotnych Marcina Najmana zostaje przesunięta na czerwiec. Jeszcze nie podano dokładnej daty wydarzenia:

Z uwagi na zapalenie oskrzeli Marcina Najmana, jednego z głównych bohaterów gali Boxing Night 12, gala w całości zostaje przesunięta z 15 kwietnia na czerwiec. Nowy, dokładny termin wydarzenia zostanie podany do końca tygodnia. Bilety już zakupione będą ważne także w czerwcu. Istnieje, oczywiście, także możliwość zwrotu biletów – czytamy w informacji prasowej

Miłośnicy boksu oraz fani gwiazdy wieczoru – Edyty Górniak musza uzbroić się w cierpliwość. Gala transmitowana będzie również na antenie TVP1.

Zobacz także: Gwiazdy na konferencji prasowej przed Boxing Night 12: Edyta Górniak, Marcin Najman, Joanna Racewicz, Jahmai Satisch

Suknia Edyty Górniak na Eurowizji 2016

Gala Boxing Night 12. przesunięta na czerwiec

Złote Opole 2016 - Edyta Górniak

Edyta Górniak wystąpi na gali Boxing Night 12


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×