NewsyEdyta Górniak nie wystąpi na Festiwalu w Opolu. Dlaczego? ten powód złapał nas za serca

Edyta Górniak nie wystąpi na Festiwalu w Opolu. Dlaczego? ten powód złapał nas za serca

Edyta Górniak wspomina Princa
Edyta Górniak wspomina Princa
Karolina Stęclik
25.05.2016 20:40

53. Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu zbliża się wielkimi krokami. W trakcie wydarzenia nie zabraknie koncertu Premier, w trakcie którego artyści zaśpiewają swoje nowe utwory. Widzowie usłyszą 10 piosenek, które wykonają Kasia Wilk, Szymon Chodyniecki, Mateusz Mijał, Messajah, Janusz Radek oraz zespoły: Wilki, Varius Manx, Red Lips, Feel i Loka.

Najwięcej emocji wzbudza jednak Plebiscyt Złote Opole. Wśród utworów walczących o nagrodę nie brakuje prawdziwych legend, takich jak Dni, których jeszcze nie znamy Marka Grechuty, ale także nowości, między innymi W dobrą stronę Dawida Podsiadło.

Nominowana jest także Edyta Górnika wraz z piosenką To nie ja. Ku niepocieszeniu fanów gwiazda nie wystąpi na legendarnej opolskiej scenie. Dlaczego? Jej powód złapał nas za serca... Okazuje się, że w tym samym czasie piosenkarka zaplanowała wyjazd ze swoją mamą!

Allan ma bardzo dobry kontakt z babcią. Bardzo się cieszy się, że będzie mógł z nią spędzić kilka cudownych dni. Allanek będzie łowił ryby, a babcia Grażynka, która kocha gotować, będzie ich rozpieszczała swoimi domowymi specjałami - zdradził w Fakcie znajomy Edyty

Przypomnijmy, że przez wiele lat Edyta nie utrzymywała kontaktu ze swoją mamą. Czyżby wspólny wyjazd był prezentem z okazji Dnia Mamy?

Edyta Górniak planuje wspólny wyjazd z Allanem
Edyta Górniak planuje wspólny wyjazd z Allanem
Edyta Górniak planuje wspólny wyjazd z Allanem
Edyta Górniak planuje wspólny wyjazd z Allanem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także