Szukaj

Edyta Górniak na okładce „Vivy!” w 25. rocznicę występu na Eurowizji! Pierwszy raz wyjawiła całą prawdę o miłości

Edyta Górniak na okładce magazynu Viva!

Edyta Górniak na okładce magazynu Viva!

Edyta Gorniak na okładce magazynu Viva! z okazji 25. rocznicy występu na Eurowizji. Gwiazda po raz pierwszy opowiedziała szczerze o miłości, rewolucji w życiu i o tym, jak stara się zachowywać by być szczęśliwą. Co wyjawiła?

30 kwietnia minie dokładnie 25 lat od chwili, w której Edyta Górniak pojawiła się na scenie w trakcie konkursu Eurowizji i była jedynie o włos od zwycięstwa. Od tamtej pory właściwie żadnemu polskiemu artyście nie udało się być tak blisko wygranej. Z okazji tego ważnego dla gwiazdy jubileuszu, diwa pojawiła się na okładce magazynu Viva! i opowiedziała nie tylko o swoim dorastającym synu, ale również o rewolucji, jaką przeszła w życiu, a także o skoku w Agent – Gwiazdy 4, który pomógł zmienić jej postrzeganie świata.

W wywiadzie Edyta wyznała, że choć ideały są nudne, każdego dnia stara się być lepszą wersją siebie:

Codziennie staram się być najlepszą odsłoną człowieczeństwa, kobiecości, matki, artystki. Najlepszą wersją samej siebie po prostu. Ale zrozumiałam też, że ciągłe dążenie do perfekcji jest rodzajem obłędu, a zresztą ideały ponoć są nudne (śmiech). Dlatego w trakcie „Trasy Akustycznej” wiele razy zwracałam się do publiczności, że fajnie jest czasem robić zwyczajne, a nawet głupie rzeczy.

Jak wyjawiła, po latach zrozumiała, że w chwili słabości nie ma niczego złego. Że czasem warto zwolnić i być po prostu zwykłym człowiekiem:

Nieustannie więc wszyscy staramy się sprostać oczekiwaniom dzisiejszego świata. Dlatego czasami dobrze jest się zatrzymać i być zwykłym, normalnym, biernym człowiekiem. Nie ma w tym nic złego. Mówiąc to do publiczności, próbuję przekonać także samą siebie. Musimy czasem być normalnymi, słabym ludźmi, którzy się mylą i mają do tego prawo. I czasem pozwolić sobie na głupotę, z której możemy się pośmiać, bo i tak żyjemy w bardzo trudnych i stresujących czasach.

W rozmowie z magazynem gwiazda opowiedziała również o miłości, ale nie w sposób, którego wszyscy mogliby oczekiwać. Jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post, poruszyła temat rozstania.

Jesteście ciekawi co zdradziła?

Zobacz: Edyta Górniak wróciła na Instagram i od razu napisała o miłości! Jak zareagował Tomasz Mazurkiewicz?

Zobacz: Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz na wspólnym spacerze. Tak wygląda spojrzenie zakochanej kobiety!

Zobacz: Informacja o nowym romansie Edyty Górniak to stek bzdur! W Wielkanoc wszystko stało się jasne


Edyta Górniak na okładce magazynu Viva!

Edyta Górniak na okładce magazynu Viva!

Edyta Górniak – pierwsze zdjęcie na Instagramie od 1,5 miesiąca

Edyta Górniak – pierwsze zdjęcie na Instagramie od 1,5 miesiąca

Edyta Górniak na spacerze z Tomaszem Mazurkiewiczem i psem Kubą

Edyta Górniak na spacerze z Tomaszem Mazurkiewiczem i psem Kubą

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×