NewsyEdyta Górniak tłumaczy się z występu na Sylwestrze Marzeń. “Jestem nienormalna. Naprawdę”

Edyta Górniak tłumaczy się z występu na Sylwestrze Marzeń. “Jestem nienormalna. Naprawdę”

Edyta Górniak fot. AKPA
Edyta Górniak fot. AKPA
02.01.2024 13:11, aktualizacja: 02.01.2024 14:12

Edyta Górniak wystąpiła podczas Sylwestra Marzeń organizowanego przez TVP. Teraz tłumaczy, skąd wziął się pomysł na taki repertuar. Przypomnijmy, że piosenkarka nie wykonała swoich kultowych przebojów.

Edyta Górniak na Sylwestrze Marzeń

Sylwester Marzeń w Zakopanem obfitował w występy znanych artystów. Na scenie mogliśmy zobaczyć m.in. Marylę Rodowicz, Viki Gabor, Roksanę Węgiel czy Afromental.

Nie byłoby tej imprezy bez legendarnej już Edyty Górniak, która od lat występuje w TVP. Ten występ był jednak zupełnie inny niż wszystkie dotychczasowe, co zbiło widzów z pantałyku. Już sam wizerunek Edyty Górniak podczas Sylwestra Marzeń zaszokował zebranych, bowiem artystka wystąpiła w szerokiej różowej sukience, sandałach na bardzo wysokiej platformie oraz w blond lokach. Słowem - wyglądała jak postać z filmu o lalkach Barbie. Ale to nie wszystko! Edyta wykonała utwór Dua Lipy, który wykorzystano do filmu Barbie. U boku artystki wystąpił jej syn Allan Krupa, który przedstawił dj set.

Edyta Górniak komentuje swój występ na Sylwestrze Marzeń

Zarówno jej strój, jak i repertuar stal się obiektem plotek i spekulacji. Wiele osób nie mogło uwierzyć, że to wszystko wydarzyło się naprawdę. Edyta postanowiła się wytłumaczyć.

Mogę coś powiedzieć szczerze? Naprawdę mogłam odpuścić tego sylwestra. W takim znaczeniu, że mogłam po prostu zrobić takie "odgrzewane kotlety". Mogłam zaśpiewać utwór, który śpiewam od 20 lat i po prostu byłoby tak przewidywalnie, a ja po prostu jestem ambitna do końca. Chociaż na kolanach już po prostu nie miałam siły - zaczęła artystka.

Ponadto, artystka podkreśliła, jak bardzo zależy jej na tym, aby każdy szczegół jej występu był dopieszczony. W tej kwestii jest perfekcjonistką.

Już te sny ostatnie... dwie i pół godziny maksymalnie, ale ambitnie. To są takie duże hity, to trzeba zrobić dla ludzi. (...) Nie opuszczam. Jestem nienormalna. Naprawdę. Jestem nienormalna. Czy kiedykolwiek ja odpuszczę? Dlaczego u mnie wszystko u mnie musi być takie na serio, jakby to były Oscary? No już bez przesady naprawdę. Muszę zmienić taktykę na przyszły rok - podsumowała. 

Co o tym myślicie? Oglądaliście?

Fot. Podlewski/AKPA
Fot. Podlewski/AKPA
Fot. Podlewski/AKPA
Fot. Podlewski/AKPA
scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
Fot. Podlewski/AKPA
Fot. Podlewski/AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także