Edyta Górniak nawołuje fanów do robienia zapasów. Nie ma wątpliwości, jak będą wyglądały najbliższe miesiące. Na dowód pokazała nagranie

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak jest niezwykle aktywną użytkowniczką social mediów. Gwiazda zamieściła na Instagramie filmik, który może zaniepokoić jej fanów. Nawołuje w nim do robienia zapasów. Co się dzieje?

Edyta Górniak od lat jest ulubienicą fanów. Piosenkarka na scenie zadebiutowała kilka dekad temu i od tamtej pory wypuszcza kolejne wielkie hity. Gwiazda przez lata obecności na scenie zgromadziła wokół siebie ogromną liczbę sympatyków, którzy cały czas przyglądają się jej życiu zawodowemu i prywatnemu. Na obydwu tych płaszczyznach dzieje się bowiem bardzo dużo. Gwiazda zawsze była otwarta na fanów, ale w ostatnich miesiącach ma z nimi jeszcze lepszy kontakt.

Piosenkarka tuż po wprowadzeniu restrykcyjnych obostrzeń związanych z pandemią wróciła na stałe z USA i najpierw zamieszkała w Krakowie, a później osiedliła się w pięknej willi na Podhalu. Stała się też bardzo aktywna na Instagramie i za pomocą social mediów utrzymuje stały kontakt z internautami. Wielu z nich podtrzymywała na duchu w czasie narodowej kwarantanny. Odpowiadała na liczne pytanie i radziła, jak przetrwać najtrudniejszy czas.

Edyta Górniak na Instagramie nawołuje do robienia zapasów

Gwiazda nie ukrywa, że w nowym miejscu czuje się doskonale, a dom u podnóża Tatr jest jej miejscem na ziemi. Piosenkarka aktywnie angażuje się w działania lokalnej społeczności, a i jej nowi sąsiedzi są zachwyceni tym, że zdecydowała się zamieszkać w tej okolicy.

Taka gwiazda w Tatrach to dla nas powód do dumy i szacunku. To piękne, że chciała zamieszkać właśnie z nami — komentował pracownik Związku Podhalan w rozmowie z Życie na Gorąco.

Edyta niezmiennie zachwyca się nie tylko swoim domem, ale też pięknymi widokami, których na Podhalu nie brakuje, a także otaczającą ją przyrodą. Gwiazda wczorajszego wieczoru postanowiła podzielić się z fanami swoim spostrzeżeniem dotyczącym nadchodzących miesięcy. Piosenkarka udała się na masaż, a po wyjściu z niego zobaczyła, że w tym czasie spadło mnóstwo śniegu. Pokazała ośnieżone dachy domów i samochód. Stwierdziła, że czeka nas bardzo sroga zima i poleciła swoim fanom zrobienie zapasów.

Słuchajcie, poszłam na masaż, wyszłam i taka sytuacja jest. Róbcie zapasy, mówię Wam, będzie mocna zima – mówi na Instastories.

Wczesny śnieg w Tatrach zazwyczaj zwiastuje mroźną zimę. Jak na razie pozostała część kraju może cieszyć piękną złotą jesienią, ale powoli można odliczać już tygodnie do kalendarzowej zimy. Myślicie, że prognozy Edyty się sprawdzą?


Edyta Górniak nawołuje do robienia zapasów

Edyta Górniak nawołuje do robienia zapasów

Edyta Górniak nawołuje do robienia zapasów

Edyta Górniak nawołuje do robienia zapasów

Edyta Górniak mieszka na Podhalu

Edyta Górniak mieszka na Podhalu

Komentarze