Edyta Górniak wyszła z „Pnś” i nie wiedziała, co się dzieje. Są zdjęcia. Ktoś naprawdę nieźle się przygotował

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak w sobotę gościła w Pytaniu na śniadanie. Gdy opuściła studio, stanęła oko w oko z fotoreporterami. Mamy zdjęcia.

Edyta Górniak w sobotę zaskoczyła swoich fanów. Pojawiła się w studiu Pytania na śniadanie i zdradziła, że przygotowała niespodziankę. Nagrała nową wersję piosenki Będę śniła, co jak podkreśliła w wywiadzie, nie byłoby możliwe, gdyby nie Rafał Brzozowski. Piosenkarz zdobył ścieżkę dźwiękową płyty Dotyk:

O tyle jest to niezwykłe, że w tamtych czasach nie robiono raczej kopii. Nie ma archiwów. To były nagrania analogowe, nie cyfrowe, nie było dysków, więc jeżeli kończył zespół jakąś płytę, tak jak ja skończyłam dotyk, to kto wszedł po mnie, nagrywał na tę samą taśmę kolejną płytę, więc nie ma zapisów i okazało się, że on ma oryginalny zapis ze ścieżką dźwiękową z moimi chórkami, które nagrałam jako nastoletnia dziewczynka – komentowała Edyta GórniakPytaniu na śniadanie

Gwiazda nie tylko zaprezentowała odświeżoną wersję piosenki, ale również zapowiedziała, że to początek zaskoczeń, które zamierza przygotować dla swoich fanów:

To jest jedna z pierwszych niespodzianek, którą przygotowałam. Mam nadzieję, że uda mi się państwa miło zaskoczyć i przytulić na te wieczory jesienno-zimowe. […] Może jak będę odsłaniać kolejne niespodzianki na przestrzeni najbliższych miesięcy to wybaczą mi państwo, dlaczego musiałam zrezygnować z The Voice of Poland w tym sezonie, to była bardzo trudna decyzja.

Edyta Górniak w Pytaniu na śniadanie. Jaką stylizację wybrała?

Gdy światła kamer zgasły, Edyta Górniak wyszła ze studia Pytania na śniadaniePrzed drzwiami czekała na nią niespodzianka. W kierunku piosenkarki wystrzelono konfetti, potem wręczono jej balony. Chociaż w pierwszej chwili na twarzy gwiazdy malowało się niedowierzanie, potem nie schodził z niej uśmiech.

Edyta Górniak sięgnęła po świetnie dobraną stylizację. Ubrała się w jasną koszulkę z nadrukiem, którą połączyła ze spodniami moro zaprojektowanymi przez Roberta Kubisza. Włożyła też długą, jasną narzutę. Gwiazda wybrała przeciwsłoneczne okulary, a także czerwoną czapkę z daszkiem.

Wyglądała świetnie, o czym przekonacie się zaglądając do galerii.


Edyta Górniak w Pytaniu na śniadanie

Edyta Górniak w Pytaniu na śniadanie

Edyta Górniak w Pytaniu na śniadanie

Edyta Górniak w Pytaniu na śniadanie

Edyta Górniak w Pytaniu na śniadanie

Edyta Górniak w Pytaniu na śniadanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×