Edyta Górniak niedawno kupiła nowy dom, a już ma pierwsze powody do zmartwień. Bardzo to przeżywa

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak mieszka w górach. Piosenkarka zżyła się z lokalną społecznością. Bardzo przejmuje się problemami swoich sąsiadów.

Edyta Górniak niedawno kupiła dom z widokiem na Tatry. Tuż przed przeprowadzką ogłosiła, że ogranicza swoją aktywność w social mediach. Planowała nie udzielać się na Instagramie. Zmieniła jednak zdanie, o czym poinformowała podczas ostatniej pogadanki.

Górniak, korzystając ze słonecznej pogody, zabrała swoich fanów na spacer. Właśnie wtedy przekazał jednocześnie dobrą i złą wiadomość:

Chciałam się niestety, niestety dla niektórych, wycofać z mojej chęci wyciszenia platform społecznościowych. Jak widać, nie jest to dobry czas. Przyjdzie może lepszy czas, na to, żeby się wyciszyć faktycznie, więc przekładam tę decyzję. Mam nadzieję, że ucieszy to rozświetlone serca, rozświetlone głowy.

Edyta Górniak staje w obronie górali. Ona też może na nich liczyć

Od momentu, w którym piosenkarka zamieszkała w górach, podobno bardzo dobrze dogaduje się z lokalną społecznością. Jak podaje Życie na gorąco, tak się spodobała góralom, że postanowili zrobić z niej swoją gwiazdę. Zaproponowali jej nawet tradycyjny strój góralski. Artystka była w siódmym niebie, o czym informuje osoba z jej otoczenia:

Edyta była zachwycona, dała się namówić nawet na procesję Bożego Ciała i poszła w niej ubrana jak góralka. Powstały też plany, by włączyć ją w działania kulturalne na Podhalu — podaje informator tygodnika.

Tygodnik twierdzi, że piosenkarka była umówiona na spotkania z lokalnymi działaczami, przez pandemię przesunięto je w czasie:

Taka gwiazda w Tatrach to dla nas powód do dumy i szacunku. To piękne, że chciała zamieszkać właśnie z nami — komentuje pracownik Związku Podhalan.

Życie na gorąco podaje, że piosenkarka nie tylko dobrze czuje się w nowym domu, ale także bardzo zżyła się z góralami. Właśnie dlatego bardzo przejmuje się ich problemami:

Edyta Górniak bardzo przeżywa problemy swoich podhalańskich przyjaciół. A i oni dziś stoją za nią murem — podaje magazyn.

Z pewnością zmartwieniem dla sąsiadów Górniak jest decyzja rządu o połączeniu ferii zimowych dla wszystkich województw. Zaplanowano je od 4 do 17 stycznia.


Edyta Górniak wraca na Instagram

Edyta Górniak wraca na Instagram

Edyta Górniak trzeci odcinek finałowy The Voice of Poland

Edyta Górniak trzeci odcinek finałowy The Voice of Poland

Edyta Górniak w The Voice of Poland

Edyta Górniak w The Voice of Poland

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×