Szukaj

Wydało się, która firma ubiera dzieci księżnej Kate! George i Charlotte pojawili się w reklamie!

Księżna Kate dzieci

Która marka ubiera George’a i Charlotte?

Znana marka odzieży dziecięcej, której projekty noszą dzieci księżnej Kateksiężniczka Charlotte oraz książę George – niespodziewanie usunęła swój post na Instagramie reklamujący ubranka dziecięce. Wszystko przez fanów którzy dostrzegli jeden szczegół na wieszakach. Okazało się, że zarzucono marce promowanie się wizerunkiem dzieci pary książęcej.

Chodzi o londyńską wytwórnię Amaia Kids, która została wybrana przez Sophie Carter, przyjaciółkę księżnej Cambridge, do przygotowania ubranek dla najmłodszych druhen i drużbów na jej sobotni ślub w Norfolk. Zaraz po tym marka wykorzystała wizerunek dzieci Kate dla promocji swoich ciuszków. Pod gablotą z ubrankami widniał napis wyraźnie sugestywny:

 Życzymy  szczęścia.

Na zdjęciu był książę George oraz księżniczka Charlotte. Post sponsorowany został szybko udostępniony w mediach społecznościowych, jednak wielu fanów rodziny królewskiej wyraziło swoje oburzenie, co w efekcie doprowadziło do usunięcia wpisu. Rzeczniczka Amaia Kids powiedziała:

Zdjęcie zostało usunięte, ponieważ nie służyło reklamie.

Wiadomym jest jednak fakt, że marka od wielu lat ubiera dzieci księżnej Kate. Same stroje dla małej Charlotte podczas wizyty w Kanadzie kosztowały od 2,5 do 8 tysięcy funtów.

Reklama była więc raczej ewidentna.

Codzienne obowiązki przerosły księżną Kate. O jej macierzyńskiej wpadce trąbią zagraniczne media

Niepokojące nowiny z Wielkiej Brytanii. Księżna Kate przeszła poważną operację!

Księżna Kate wymknęła się na ślub przyjaciół, ale paparazzi i tak ją dopadli! Jej niebieska sukienka to prawdziwy hit, ale gdzieś już ją widzieliśmy


Agata Duda czy księżna Kate? Która ma lepszy styl?

×