Cristiano Ronaldo szaleje z dziećmi w prywatnym basenie. Mają taką samą zabawkę co Natalia Siwiec

Natalia Siwiec, Cristiano Ronaldo z dziećmi

Natalia Siwiec, Cristiano Ronaldo z dziećmi

Cristiano Ronaldo idealnie odnalazł się w roli ojca. Razem ze swoją niesforną czwórką świetnie też się bawi. Właśnie podzielił się zdjęciami z basenu. Okazuje się, że jego dzieci mają taką samą zabawkę, jak Natalia Siwiec.

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez stworzyli wspaniałą rodzinę dla czworga dzieci – Cristiano Juniora, Evy, Mateo i Alany Martiny. Tylko najmłodsza córeczka jest ich wspólnym, ale i całej reszcie partnerka piłkarza nie szczędzi miłości.

Na profilu gwiazdora i jego partnerki często możemy oglądać, jak rodzina razem spędza czas, a podczas kwarantanny tych fotografii jeszcze przybyło. Mogliśmy podziwiać wspólne poranki, aktywności, urodziny dzieci. Piłkarz świetnie odnalazł się w roli ojca, a dla swoich pociech nie zawahał się nawet przebrać z Aladyna.

Dzisiaj pochwalił się zabawami w basenie. Jego dzieci mają taką samą zabawkę, jaka wcześniej chwaliła się Natalia Siwiec.

Cristiano Ronaldo i Natalia Siwiec mają taka samą zabawkę na basen

Ronaldo i jego partnerka są bardzo aktywnymi rodzicami. Starają się, żeby ich pociechy miały jak najwięcej ruchu. Jeżdżą na wycieczki rowerowe, uprawiają sport, a kiedy jest ciepło, korzystają z basenu. Dzisiaj na profilu piłkarza pojawiły się fotografie z harców w wodzie.

Gwiazdor pochwalił się niedzielą w towarzystwie swoich ukochanych dzieci. Bawił się z nimi w basenie, korzystając z dmuchanych zabawek, wśród nich był różowy flaming, taki sam, jakim może się cieszyć podczas kąpieli w basenie Natalia Siwiec.

Na zamieszczonych fotografiach widać, że maluchy są przeszczęśliwe, kiedy tato pławi je na kolorowych dmuchańcach, a i on ma przy tym dobrą zabawę. Idealnie spędzony czas.

Szczęśliwa niedziela – podpisał zdjęcia gwiazdor.

View this post on Instagram

Happy Sunday ❤️ #blessed

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on


Cristiano Ronaldo z dziećmi w basenie

Cristiano Ronaldo z dziećmi w basenie

Cristiano Ronaldo z dziećmi w basenie

Cristiano Ronaldo z dziećmi w basenie

Natalia Siwiec na dmuchanym flamingu

Natalia Siwiec na dmuchanym flamingu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×