Szukaj

Joanna Krupa pracuje, a Douglas Nunes i Asha harcują. Właśnie przygotowali się się na weekend. Ile to radości!

Douglas Nunes i Asha

Douglas Nunes i Asha

Joanna Krupa pracuje na planie 9. edycji Top Model, a malutka Asha rozkwita pod czułą opieką taty, Douglasa Nunesa. Właśnie opublikował zdjęcie z przygotowań do weekendu. Jaka radość.

Joanna Krupa wraz z Douglasem Nunesem w zeszłym roku powitali na świecie córeczkę, Ashę. Dziewczynka stała się oczkiem w głowie rodziców, dbają o to, żeby miała jak najlepsze warunki do rozwoju, a jej szczęście i komfort stały się dla nich priorytetem. Malutka szturmem wdarła się także na social media rodziców. To tam możemy podglądać, jak rośnie i dostarcza najbliższym wiele radości. Jest też ulubienicą internautów, którzy czekają na każde zdjęcie czy wideo z córeczką modelki.

Obecnie Krupa przebywa w Polsce i kręci 9. sezon Top Model. Początkowo Asha miała przylecieć z mamą i nawet pojawiły się takie informacje, ale jednak została w USA pod czułą opieką taty. Decyzja pary jest jak najbardziej zrozumiała, bo w dobie pandemii, podróż między kontynentami byłaby dla malutkiej dosyć ryzykowna.

Patrząc na Instagram Nunesa, można być spokojnym, Asha ma się bardzo dobrze.

Douglas Nunes i Asha przygotowani na weekend

Niedawno Douglas pokazał, jak wygląda poranna kawa w towarzystwie córeczki, a teraz opublikował słodkie zdjęcie po kąpieli. Pozują z Ashą w kalifornijskim domu. Widać, że właśnie zrobili wieczorną toaletę – tata w szlafroku, córka w piżamce i są gotowi na nadejście weekendu.

Mąż Krupy zadbał o odpowiednie uczesanie dziecka, a także jego nastrój. Mała zadowolona patrzy wprost w obiektyw, a i Nunesa dawno nie oglądaliśmy z tak szerokim uśmiechem. Najwyraźniej świetnie sobie radzą bez mamy, a tęsknota jeszcze nie dała się we znaki.

Douglas Nunes i Asha

Douglas Nunes i Asha

Post męża modelki jest szeroko komentowany, a oczywiście pierwszy komentarz zamieściła stęskniona za rodziną Joanna Krupa.

Mój mały aniołek – napisała.

Internauci także rozpływają się nad urokiem fotografii. Zdaje się, że gwiazda już odlicza czas do powrotu.


Douglas Nunes i Asha

Douglas Nunes i Asha

Douglas Nunes i Asha

Douglas Nunes i Asha

Douglas Nunes - śniadanie z Ashą

Douglas Nunes - śniadanie z Ashą

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×