Szukaj

W „DDTVN” wyprawili urodziny Dorocie Wellman. Wszyscy usłyszeli, co wypaliła po obejrzeniu życzeń od gwiazd

Dorota Wellman

Dorota Wellman

Dorota Wellman we wtorkowym wydaniu Dzień Dobry TVN zdobyła się na komentarz, która dla widzów mógł być sporym zaskoczeniem. Tak podsumowała urodzinowe życia od gwiazd.

Dorota Wellman jest dziennikarką ze sporym doświadczeniem. Współpracowała z różnymi redakcjami, w tym m.in. z Radiem Solidarność, Radiem Eską, TVP i Polsatem. Od ponad dekady jest związana z TVN. Prowadzi Dzień Dobry TVN, na wizji partneruje jej Marcin Prokop. Chociaż wspomniany duet cieszy się sporą popularnością wśród widzów, Wellman nigdy nie ukrywała, że marzy o autorskim programie.

Zobacz: Stare zdjęcia Wellman w blondzie i sukienkach. Tak wyglądała na początku kariery

Dorota w jednym z wywiadów zdradziła, że mogłaby doradzać kobietom. Uważa, że w tkwi w tym niewykorzystany potencjał telewizji:

Gdybym miała absolutną wolność, zrobiłabym program łączący domowe treści z istotnymi, ale nie w formie Perfekcyjnej pani domu. Sama sprzątam, gotuję, wiem, jak zaprosić gości, i wiem, jak przekonać kobiety do walki o wyrównanie szans. Taki kobiecy talk-show, niewykorzystana forma w telewizji — komentowała w rozmowie z magazynem Zwierciadło.

Plany dziennikarki wkrótce będą miały okazję się spełnić. Jak podają Wirtualne media, wiosną w TVN Style będzie można oglądać autorski program Wellman Inspirujące kobiety. Pokaże w nim sylwetki niezwykłych Polek, które miały odwagę łamać schematy.

Dorota Wellman świętuje 60. urodziny. Co dla niej przygotowano?

Wellman we wtorek, 2 marca, skończyła 60 lat. Prowadząca Dzień Dobry TVN spędziła urodzinowy poranek w pracy. Ekipa śniadaniówki zadbała jednak o to, by dobrze go wspominała. Wyświetlono materiał wideo, który był niespodzianką dla solenizantki. Wypowiedziało się w nim mnóstwo osób, w tym m.in. Grażyna Wolszczak, Jurek Owsiak, a także Jolanta Kwaśniewska. Była Pierwsza Dama RP ułożyła wiersz dla prowadzącej:

W mieście w Warszawie mieszkała dziewczyna, miała psa, męża i kota oraz na imię Dorota. Miała także Prokopa, co wyrósł na kawał chłopa. Kochała ją Polska cała, bo przecież nie zakała. Była kochana, miła i szczodra i czyniła wiele dobra. Doroto, w 60. urodziny dużo zdrowia życzymy, szczęścia i pomyślności i już się wpraszamy w gości.

Dorota Wellman nie ukrywała wzruszenia. Powiedziała, że bardzo dziękuje za tak piękne życzenia. Dodała, że wcale nie przejmuje się upływającym czasem. Zdobyła się na słowa, które dla widzów mogły być sporym zaskoczeniem:

Dziękuję bardzo, w tym filmie pojawili się wszyscy ludzie, których kocham bardzo. Tu jest Marcin, którego kocham i traktuje go trochę jak syna, a trochę jak brata młodszego. Jestem wzruszona bardzo. Mam 60 lat, ale mam to w d… centralnie.

To jednak nie koniec niespodzianek. Ze studiem połączył się Krzysztof Zalewski, który specjalnie dla Doroty wykonał przebój The Beatles Birthday. Z kolei ekipa Dzień Dobry TVN zaśpiewała dziennikarce Sto lat. O tym, jak sobie poradziła, możecie się przekonać, oglądając poniższe nagranie.

Zobacz także: Stuhr zakpił z Wellman. Reakcja dziennikarki? Tak oburzonej jej jeszcze nie widzieliśmy


Dorota Wellman świętowała 60. urodziny

Dorota Wellman świętowała 60. urodziny

Dorota Wellman - Gwiazdy w DDTVN

Dorota Wellman - Gwiazdy w DDTVN

Dorota Wellman bez butów

Dorota Wellman bez butów

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×