Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
TYLKO U NAS: Wiemy jakie imię dla dziecka wybrała Odeta Moro! Jest bardzo oryginalne
TYLKO U NAS: Wiemy jakie imię dla dziecka wybrała Odeta Moro! Jest bardzo oryginalne

TYLKO U NAS: Wiemy jakie imię dla dziecka wybrała Odeta Moro!...

TYLKO U NAS: Wiemy jakie imię dla dziecka...

Irina Shayk nawet na spacerze z córką wygląda jak na wybiegu. Śliczna modelka odsłoniła swoje boskie nogi
Irina Shayk nawet na spacerze z córką wygląda jak na wybiegu. Śliczna modelka odsłoniła swoje boskie nogi

Irina Shayk nawet na spacerze z córką wygląda jak na wybiegu....

Irina Shayk nawet na spacerze z córką wygląda...

HOT! Pojawiły się na horyzoncie nowe polskie WAGs. Za chwilę będzie o nich głośno!
HOT! Pojawiły się na horyzoncie nowe polskie WAGs. Za chwilę będzie o nich głośno!

HOT! Pojawiły się na horyzoncie nowe polskie WAGs. Za chwilę będzie...

HOT! Pojawiły się na horyzoncie nowe polskie WAGs....

Dziś piątek, 25.05.2018

Rola w „Kevinie”, niechętne podawanie ręki na powitanie, bankructwo, alkoholizm… Tego mogliście nie wiedzieć o Donaldzie Trumpie! [DUŻO CIEKAWOSTEK]

Donald Trump


Ciekawostki i tajemnice o Donaldzie Trumpie

Donald Trump został dziś zaprzysiężony na 45. Prezydenta Stanów Zjednoczonych. To historyczny moment dla Ameryki, bo nich nie spodziewał się takiego wyniku wyborów. Mnóstwo obywateli nie zgadza się do tej pory z tym wyborem.

Zobacz: To już oficjalne! Donald Trump 45. Prezydentem Stanów Zjednoczonych! „Rzeź Ameryki dobiega dziś końca!”

Mało kto wie, że dziadkowie Trumpa pochodzili z Europy. Ma korzenie niemieckie, szkockie i szwedzkie. Był bardzo trudnym dzieckiem i już w wieku 13 lat został wyrzucony z prywatnej szkoły i przeniesiony do szkoły wojskowej. Brał tam udział w defiladach i otrzymał rangę kapitana.

W 1971 roku przejął rodzinną firmę, którą przekształcił w Trump Organization, w jej zarządzie zasiadają jego dzieci z pierwszego małżeństwa: Ivanka, Donald Jr. i Eric. Dziś jest miliarderem, ma mnóstwo nieruchomości na całym świecie. Ale nie wszystkie jego biznesy okazywały się sukcesem.

Kilkukrotnie w swojej karierze bankrutował. Pierwszy raz w 1991 roku, kiedy wybudowane przez niego za miliard dolarów, kasyno Taj Mahal w Atlantic City przyniosło straty. To właśnie wtedy musiał sprzedać swoją linię lotniczą i 86-metrowy jacht W kolejnych latach zdarzało mu się to jeszcze kilka razy. Nie powiodło mu się również z własną wódką, przeglądarką internetową i… batonami!

W latach 90. rozwiódł się ze swoją żoną Ivaną Trump, której zostawił 20 mln dolarów, dzięki podpisanej przez nią wcześniej intercyzie. Ich rozwód obserwowali wszyscy, był istną batalią. To wtedy obecny Prezydent USA wypowiedział słynne „Przecież nie można zgwałcić żony”, kiedy Ivana oskarżyła go o gwałt.

W 1993 wziął ślub z gwiazdą telewizyjną Marią Maples, z którą ma córkę Tiffany.

Inne ciekawostki z życia milionera to chociażby to, że zawsze ma ze sobą gotówkę i nie korzysta z bankomatów. Nie brał narkotyków i nie pije alkoholu, w 1982  roku właśnie z powodu alkoholizmu stracił brata.

Uwielbia mieć czyste ręce, bo boi się zarazków. Nie lubi podawać ręki na powitanie. Jego majątek jest wyceniany na 4,5 mld dolarów i jest 324 miejscu wśród najbogatszych ludzi na świecie. Ma samolot wart 100 milionów dolarów i apartament na 66 piętrze Trump Tower, również o podobnej wartości. Ma też winiarnię i kilka pól golfowych.

Teraz przyszedł czas na ciekawostki z dziedziny filmu i rozrywki. Wiecie, że ma za sobą kilka epizodów? Chyba pamiętacie hotelowego portiera z Kevina Samego w Nowym Jorku? Zobaczcie inne sceny filmowe, w których zagrał.

Zobacz: Donald Trump odmówił wielkiej czarnoskórej gwieździe występu na zaprzysiężeniu! Jest skandal

Donald i Melania Trump na dzień przed zaprzysiężeniem

Donald i Melania Trump na dzień przed zaprzysiężeniem

Czy to dobrze, że Donald Trump został prezydentem USA?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×